Beyler var mı askerlik anılarınız? Anlatın da dinleyelim!

Askerlik anılarınız var mı beyler komik böyle bayılırım dinlemeye anlatın bakalım

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben yazıcıydım ve bölük çavuşu idim :) garajda mercedes marka kamyonete römork bağlayacak arkadaşların başında idim. (römorkun üzerinde 2 tonluk jeneratör var) neyse bağladılar felan şöför aracı çalıştırdı hareket etti bizde arkasından bağırıyorduk durlan dur lan :D römork araçtan ayrılmış alayın en üst rütbeli askerlerinin bulunduğu çadıra doğru yol almış gidiyordu. (bu arada şöför hala basmış gaza gidiyordu) 2-3 kişiyi çağrarak koşturduk römorkun yönünü zar zor değiştirdik. durduramıyorduk rahat 2 km kadar durdurmaya çalıştık. neyseki durdu. garaja döndüğümüzde uzman çavuş şöförü ve bağlantıyı yapan 2 elemanı mercedes marka araca dayamış arkasına geçmiş dayıyor sizi miksem kimse ses etmez yapacağınız işin mk diye bağırıp tekmeliyordu. :D ertesi gün alay komutanı yanına çağırdı römorku çeviren kişileri bende varım tabi bunların arasında. 1 hafta izin ile ödüllendirdi bizi :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Usta birliğine yeni gittiğimde 15 kişi 180 tane yatağın yastık,yorgan ve çarşafını zemin kattan 5. kata kadar çıkarıp üzerinde bozuk para sekecek şekilde dümdüz yapmıştık..:)

0|0
    0|0
  • Üniversite başlangıcındayım.. Hayırlısıyla bitse de bi'an önce askere gitsem :) Bizim askerler genelde Ege Marmara tarafına düşüyor ama ben şansıma doğuya sınıra düşerim eminim :) zaten öyle olsun istiyorum.

0|0
    0|0
  • millet orduevinde garson olarak askerlik yapıyor bir askerlik muhabbeti açıldımı saatlerce anlata anlata biteremiyor.. güneydoğuda sınırda yaptık askerliğimizi gıkımız çıkmıyor, çünkü bir konuşursam 15 ay susmam adsfdsfdsfds :D

0|0
    0|0
    • anlat dinlerim ben seni 15 ay :D

• 1 saat dinleyebileceğini sanmıyorum yan etkileri çok ağır gelir.. 34 köylünün öldüğü yerdeydim ben tabi o köylüler ölmeden seneler önce yaptım askerliğimi.. şimdi hiç anıları depreştirmek istemem..

• acı olayları istemiyorum tatlı hoş gülümseten anıları istiyorum.

• ben tuncelide askerlik yaptım komando olarak tim olarak gitti ovacık ilçesine izin zamanımız geldi hepimiz ama nasıl seviniyoruz insan yüzü görmemişiz 6 aydr,astsubay'a diyoruz şimdi komutanım saçlarımızı kestirmeyelim izine gidicez filan diye yalvarıyorz astsubayda tabi haklısınız izine gittiğinizde saçlarınız uzun oldumu bütün kızlar vermek için size sıraya giricekler demişti fena kopmuştuk :DD.

0|1
    0|1
  • Bölüğe yeni gelen üç tane alt devre çavuşuz.

Bölük komutanı bizi yanına çağırır ve gideriz:

Bk: Sende imam tipi var. Ne okudun lan sen?

Çavuş 1: İmam Hatip komutanım.

Bk: Sende de imam tipi var, sen ne okudun lan?

Çavuş 2: İmam Hatip komutanım.

Bk: Sen ne okudun lan?

Ben: Teknik Lise komutanım.

Bk: Ne iş yapıyosun?

Ben: Araba tamircisiyim komutanım.

Bk: ''Hah, iki tane imama anca bir tane piç lazımdı zaten''

0|0
    0|2
  • Daha gitmedik.. dsadsa

0|0
    0|2
  • yazmakla tadı çıkmaz bea... konuşmak lazım :))

0|0
    0|2
  • Kıdemli askerlere 19 -21 nöbeti yeni gelen çaylaklara 01 -03 nöbeti yazılır..

1|0
    1|2
  • Sitenin o kadar yaş ortalaması yok bence

0|0
    0|1
  • her askerlikte askerlik düşecekmiş geyiği yapılır

ve herkes inanmaya baslar bir yerden sonra askerlik bitene kadar inanılır buna :)

0|0
    0|1
  • Askerlik anısı biter mi?

Şimdi bir başlasa herkes o muhabbetin sonu gelmez.

0|0
    1|2
  • Nasıl bir şey istiyorsun? Aksiyon, macera, dram, korku, vs..

0|0
    0|1
  • Var Ama Anlataman.

0|0
    0|2
  • bir senedir100 kişiden farklı insan yüzü görmemişim

link bu arabayı yeni piyasaya sürmüşler hatta 2. ele düşürmüşler

0|0
    0|0
  • bi gün kuledeyim komutan geldi gitti ( beni yakalayacak güya uyuyormuyum diye ne günlere kaldık ) aşağısı 15 katlı bina kadar var uçurum .. uzakdan bir ses yankılanmaya başlatı şıııIIIIWWWWW diye geliyor. dedim roketi yedim nerde benim silahım diye düşünürken camı açtım şıvvv diye başımın üstünden F16 gecti.. aklım gitti

0|0
    0|1
    • eksi ne alaka geçenin 12 sinde şırnak da dağda dışarda kar var ısınmaya bir şey yok yollar kapalı

• tecilliyim:(

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...