Evli bir kadının başka bir erkeği sevmesi suç mu?

Ben evli bir kadınım Ama kocamı sevmiyorum önceleri seviyordum ama şimdi sevmiyorum heyecanim gitmiş ona karşı hiç bir şey hissetmiyorum ama o beni seviyor hala ilk günkü gibi aşık bana ama ben başkasını seviyorum bana heyecan veren birini ona karşı çok özel şeyler hissediyorum

Size soruyorum şimdide evliyim ben evli bir kadının başka bir erkeği sevmesi suç mu?

0|0
11|29

En İyi Erkek Görüşü

• Evli kalmaya devam edersen suç boşanırsan suç olmaktan çıkar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Uzaktan kimsenin haberi olmadan seviyorsanız suç değil de, yakınlaşmaya başlarsanız boşanma sebebi olur olsa olsa..

2|0
    0|0
  • evliliğin anlamını bir öğren derim ;) Yada sadakat ne demek mesela.

0|0
    0|0
  • Yani öyle bir soru sormuşsun ki :) Merak ettiğim, buradakiler yaptığın yanlış dese ya da doğru dese ne değişecek ? Vicdanını rahatlatmanın ve suçluluk psikolojisinden kurtulmanın başka yollarını bulmalısın...mesela güvercin besleye bilirsin, ya da keklik yumurtası yiyebilirsin, ya da en iyisi sen bir kelebek yakala ve onla konuş...sana yardımcı olacaktır.

1|0
    0|0
  • sana örnek birşey anlatayım bir arkadaşım var o da evli 27 yaşlarında o da kocasını sevmiyor ilk zamanlar gibi değil onun yanında ölü gibiyim mutlu olmadığını dile getirmişti evet kötü birşey değil kötü olan çocuğunuz varsa onun ortada kalması ama dikkat etmelisinki yeni arkadaşın seni yarı yolda bırakmasın

0|0
    0|0
  • ayrıl sonra kimi seviyorsan sev bence beyin olarak aldatıyosun ki bu erkeklerin çogunda 2 gün problem olur. ya da en başta hiç tanımadıgın birini bul ve arkadaş eve çagır bir kaç kez ve bir gün kocanla yalnız bırak ateş barut oda senden sıkıldıgının farkına varıcaktır.

0|0
    0|0
  • Başkasına aşkım deyip akşam başkasının koynuna girmek ne derece aklı selim iştir bilemem. İkisinden birini tercih etmelisin. Ya kocanı ya o adamı. Biraz empati yap bence. Sen kocanı deliler gibi seviyor olsan ve kocan başka bir kadını seviyor olsaydı sence ne kadar doğru olurdu. Karar senin

0|1
    0|0
  • yasalara göre suç Allah yardımcın olsun ancak seni ona nefret ettiren bir şey vardır durduk yere insan vazgeçmez

0|0
    0|0
  • Boşanma planların varsa değil. Ama hem evli olup hem de onunla bir şeyler yaşamayı düşünüyorsan yakalanmadığın sürece heyecanlı olur işin ahlaki kısmına girmiyorum. Aynı durum sana yapılsa ne hissederdin onu düşünmen yeter bence.

0|0
    0|0
  • sen ne ypmışsın..sevgi öyle birşey değil..bitir evliliğini..eğer sevmiyorsan..yazık olmuşş o adamın yerinde olmak istemezdim...

0|1
    0|0
  • sevmediğin bir adamla neden yaşıosun peki bu zor gelmiyomus sana boşanmaya düşünmüyomusun

0|0
    0|0
  • suç tabi. böyle duygular başladığı an eşine itiraf edip evliliğini bitireceksin. dürüst bir kişiliğe sahipsen tabi.

0|1
    0|0
  • Bende aynı duygulardayım ama sevdiğim bir kadın yok daha heyecan arıyorum daha çok galiba :)

0|0
    0|0
  • suç değil de kendine hakim olman gerekirdi böyle bir durumda

0|0
    0|0
  • Düşünme safhasında suç değil kocanla sevişirken onu hayal etme..

0|0
    0|0
  • insan sevgisinin önüne geçemez, sevgisine engel olamaz, sevgide nefrette güçlü duygulardır, ama bunu fiiliyata döktüğünde aldatma gibi e suç olur yani, hem madem mutlu değilsin ilişkini bitirmeni ondan sonra yeni ilişkilere başlamanı tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Sizin gibi insanlar yüzünden evlilikten soğuduk teşekkürler.

0|0
    0|0
  • kocanın başka kadını sevmesi zoruna gitmezmi diye sorarlar adama !

0|1
    0|0
  • evet suc , ihanet ahlahsizliga es degerdir. sevmediginiz kisiyle birlikte olmayin o zaman.

0|1
    0|0
  • önemli olan saygı. yani suç

0|1
    0|0
  • Suç değil. Yasak

0|0
    0|0
  • Evli bir kadın bekar birisini sevmesi suçmu peki?

0|0
    0|0
  • Asena Gibisin. :D

0|0
    0|0
  • suç değil ama ahlaki olarak bitmiş bir kişi derim sevmeyeceksen neden evlendin demezler mi

0|0
    0|0
  • Hayır değil. Ama insani olarak. Yani başka kesimler ne der bilemem.

0|0
    0|0
  • Boşan ne yaparsan yap.Bu şekilde haksızlık oluyor

0|0
    0|0
  • genç yaşta evlenmenin sonucu işte budur.

0|0
    0|1
  • Şimdi tabi heycan falan gitti diyon başkasından hoşlana bilir insan buraya kadar normal birşey tabikide ama olayın devamında ne olacak orası önemli evliyken başkasına bakman başkasını sevmen doğru değil bunun için yuvanı yıkacak mısın? E ayrılırsan o adamla evlenırsen belki ilerde bununda ateşi bitecek... Bence yapa bileceğiniz son noktaya kadar farklı şeyler deneyin.. hayatınızı canlandırın.. Bak eşinde seni ne kadar seviyormuş ^_^

0|0
    0|0
  • Lan ne konuşuyorsunuz ya evliliğin dahi ciddiyeti kalmamış git boşan ne halt yersen ye o kocaya yazık...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hala evliliğini sürdürmen ona haksızlık oluyor bence.

0|0
    0|0
  • suç evli kadın başka erkege fırsat vermemelı alternatıfler cok oldumu evlılerınde kalplerı kapalı carsı gıbı gırenı cıkanı bellı olmaz ... bundan hevesı gecenın dıgerınden de geçer

0|0
    0|0
  • Sevmek suç değil de, buna rağmen evli kalman suç bence.

0|0
    0|0
  • suçtanda öte..

yorum yapmıcam yaa

0|0
    0|0
  • Sevmedi suc degil gönül bu neticede. Ama... Boşanmaması suc.

0|0
    0|0
  • kendinin eşinin yerine koy sence suç mu ?

0|0
    0|0
  • eminim cok guzel "seyler" hissediyorsundur(kalbinle de olmadigi kesin...)

1|0
    0|0
  • Suçlu değilsin, ama bu dediğini evliyken icraata dökmen etik değil cancağızım.

0|0
    0|0
  • suç değil tabii ki ama hoş da değil.

0|0
    0|0
  • cok kotu tabıkı kendını onun yerıne koy ılla yok dıyosan kocana ıtıraf edıp sonuslcları gorun

0|0
    0|0
    • oan itiraf edersem beni öldürür

• o zaman evlılıgınız ıcnde onu uzucek seyler yapma evlılıgınızın hatrına munasıpbı dılle anlatır ayrlmak ıstedıgını soylersın yoksa uzulucegınzı en ıyısıbosanmanız

• suç değil olabilir napalım yani bu duygular bastırılmıyor ki :(

1|0
    0|1
Yükleniyor...