''Siz Tanrı parçaçığımısınız?'' sorusu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Vatan gazetesi muhabiri, Önder Özen'e ''Siz Tanrı parçaçığımısınız?'' diye soru sordu.Sizce bu soru etik mi?

link

Güncellemeler:
soru az önce de sorulmuş.kusura bakmayın :)

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vatan gazetesi muhabiri patronu tüpçü bu soru kasıtlı polemik için sorulduğu veya sordurulduğu ap açık.fikret başkanın orada müdahele edip ağzının payını verip kovaması gerekirdi.önder özen ne yaptıda böyle bir soruyu sorarsın ukala ukala hareketlerle en azından adam ol öyle aynı soruyu yine sor denebilirdi.Yıldırım Demirören yeeeeteeeeerrrrr babasıda katil nikahsız mahsüller

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vatan gazetesi muhabiri konuşulmak için bu soruyu sormuş belliki.

1|1
    0|0
  • soruyu daha farklı bir şekilde sorabilirddi abartılmaya gerek yok ona kalırsa küçük dağları senmi yarattın dioruz budamı polemik olsun

1|1
    0|1
  • Tanrı'nın aksi insanda vücut bulur . bu Müslümanlığın insanları sev felsefesinin özü.

Amaç tabi ki popülerite ancak soru doğru yere ulaşırsa gayet etkili ve etik.

2|0
    0|2
  • Leni Ri..tam olarak anlatamasa da katılıyorum ona. Ama burdaki soru o amacla sorulmamış.

0|1
    0|0
  • reklam kokan hareketler bunlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu ülkede niceleri putlaştırılıp ilahlaştırıldı.. Hiç şaşırmadım böyle sorulara.. Olmayan dinlerini imanlarını ben bunların.

0|1
    0|0
  • ben programı izledim o muhabir şow olsun diye soruyor sorduğu sorunun akılla mantıkla ilişkisini kuramadım ayrıca neden öyle bir soru sordu anlamak güç. böyle muhabirler insanlara haber yapıp sunuyor.

0|1
    0|0
  • artistik yaspmış yani terim biliyorum demiş :D

0|1
    0|0
  • amaç ne peki burada? önder özen gayet efendi bir adam showla filanda işi olmaz yani beşiktaşlıysa eğer bu soru saçmalıktan öte değil bjk yönetimini yerinde olsam stadın ve antreman sahasının yanına yaklaştırmam bu adamı

1|1
    1|1
Yükleniyor...