Çirkin ama genç bir kadınımı;yaşı biraz fazla ama daha güzel ve bakımlı bir kadınımı tercih edersiniz

erkekler özellikle size soruyorum. sevgili veya eş tercih ederken.iç güzellik veya meziyetleri bir kenara bırakıyorum. yaş açısından genç ama çirkin mi;yoksa yaşı daha büyük ama güzel bir kadını mı istersiniz?.fikri olN beri gelsin. kızlarda cevap verebilir

Güncellemeler:
...
beyler yatak kısmını geçin.onu herkesle yaparısnız. temiz olsun yeter..gerçek bir sevgili veya eş seçerken tercihlerinizi sordum.
yaşı büyük derken kendinden büyük kadını kastetmiyorum. yanlış anlama olmasın

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bakımlı ve olgun kadın tercih ederim. Çünkü benim için olgunluk çok önemli. Sevgilim dediğim insan Aramızdaki şeyin ciddiyetinde olabilecek olgunlukta olmalı ve her düşüncesi beni karşılamalı ne bileyim olgun bakımlı kadın daha ağır basıyor tam anlatamadım derdimi ama siz anladınız umarım. Benim 21 yaşında bir arkadaşım 34 yaşında bir bayanla çıkıyor evlenmeyi düşünüyorlar. Çokta kıskandım açıkçası ama arkadaşım hak ediyor böyle seviyeli bir şeyi.

1|0
    0|0
    • arkadaşın biraz abartmış bence ya.aradaki yaş farkı çok bence..inşallah mutlu olurlar..ama pek ihtimal vermiyorum

• 1 yıl oldu hiç sıkıntı yok önemli olan erkek ruhundan anlayan bir kadın olması.

Erkekler Ne Diyor 12

• Koyun gibi yüz yıl yaşayacağıma, aslan gibi bir gün yaşarım diye bir tabir vardır..

Oradan yola çıkarak;

çirkin ama genç bir kadınla bir ömür geçireceğime, güzel ama daha yaşlı bir kadınla bir gün geçirmeyi tercih ederim.

2|0
    0|0
  • Çirkinlik olabilir yaşlı da olabilir önemli olan beni etkilemesi. Bu öyle o mu bu mu sorusu değildir.

1|0
    0|0
  • Bu soru aslında bu kadar basit değil. Fiziksel değişimler söz konusu. Yani bugün çirkin dediğin biri 5-10 sene sonra çok güzel çok çekici olabiliyor. Ancak basit cevap vermek gerekirse, her ikisi de temiz kalpli ve iyi niyetliyse tabi ki güzel olanı seçerim. Tabi bende sıcaklık uyandırıyorsa yoksa banane güzelliğinden...

1|0
    0|0
  • akıllı olsun fizik ikinci gelir

1|0
    0|0
  • bakımlı sicak sevecen kadın her zaman tercih edilir..

1|0
    0|0
    • kadını kadın yapan özellikler ığığı söndürünce belli oluyor..KADIN var, baldan tatalı,kadın var.sirkeden ekşi...

• genç ama çirkin.

1|0
    1|0
  • Evlenecek ve beraber uzun yıllar yaşamayı düşünen bir erkeğin çok güzelliğe önem vereceğini sanmıyorum

1|0
    0|0
  • :DDD güncelleme yapmış arkadaş sevdim seni

1|0
    0|0
  • Hangisi daha çekiciyse onu tercih ederim :D

1|0
    0|0
  • bakımlı ve olgun kadın hastasıyım

0|0
    1|1
  • önemli olan yatakta mutlu olabilmek

0|0
    1|0
  • Olgun ve güzel 30-40 arası problem yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tebrik edrm sorun icin cevap weriyorum

0|0
    0|0
  • güzel soru :D nefes alsın yeter shdfbsd

0|0
    0|0
  • Herhalde sizin yaşınız geç olduğu için yaşı geç olanı güzel ve bakımlı, genç olanı çirkin olarak sordunuz. Ben erkek olsam genç olanı seçerim çünkü güzellik göreceli bir kavram,her kadın bakım yaptığında güzel olabilir.Ama ne kadar genç olursa o kadar iyi erkek için. Kadının erkeğe göre daha çabuk yaşlandığı bir gerçek.

0|0
    1|0
    • yok tatlım. yanlış anlamışsın.bazı erkeklerde yaş takıntıısı vardır.illa benden çok kçük olucak diye.onu sordum. yoksa tabiki her yaşta güzel güzeldir

Yükleniyor...