Fenerbahçe elimizden futbolcu almak yerine kupa almaya çalışsa lig daha zevkli geçerdi

Sözüne katılıyor musunuz ?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kupanın saplarını bile alamıyorlar kupayı nasıl alsınlar:)

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• katılıyorum alper potugu galatasaray da istemıyordum zaten ama fenerbahcenın etik dışı hareketenı kınıyorum bu ülkede birşeyler degişecekse bu tip hareketler olmaması gerekir ayrıca orhan şam bienvenu artı 6,5 euro verdiler toplamda 14,000,000 euro eder bu kadar para verilmez yazık günah

0|0
    0|1
  • önceden seviniyordum fb gibi kazma bir rakibimiz var diye ama artık sıkılmaya başladım hani sahalarında şampiyonluk kupasını kaldırsam dahi zevk almıcam dur yarın bizimkiler yalçın ayhana 10 milyon euro teklif etsinde fb 15 milyon versin bir sinema filmi çekerim valla bu olayın üstüne fb nin dramı aahadgfjfsdgsdf

1|0
    0|1
  • Katılıyorum bu söze.

0|0
    0|1
  • görende her sene kupa alıyolar sanacak 2 sene önce 8. olduğunuzu unuttunuz mu :DD

0|1
    3|3
    • Tüm kupalarda Gs'nin gerisinde kaldıgınızı unuttunuz mu ? hadi gec gece biliyorsan.

• Gzl olmuş :)

0|0
    0|1
  • duyanda derki galatasaray kupa sayısında tarihi fark atmış biri 18 biri19. rekabetin daha iyi olması için kadıköydeki 17 maçlık galibiyet hasretine son vermeniz lazım

0|1
    0|0
    • rekabetin daha iyi olması için bence fbnin arenada kupa kaldırması lazım uefa ve süper kupayı hiç hatırlatmıyorum zaten :)

ve işte fark. link

• aldınız almadınız demiyorum söylediğim durum olurda biz alamazsak o zaman dalga geçersiniz ama öyle bir durum olması lazım

• neden dalga geçelim ya tek bir maça kalmış sonuçta hersey olurdu o macta

• katılayım bari

0|1
    0|0
  • yo alperi gs den öncede masa oturttular alcaklardı pürüz çıktı

0|0
    0|0
  • Hayır katılmıyorum Çünkü ; Galatasaray ister Aziz Baba Alır :)

0|0
    3|2
    • belhanda gibi

• :D çaktırma aslında birşy katmadı ama mutlu etti :D alper potuk galatasrayada gitse fenerede gelse bu cocuk u19'da oynarken gözdemdi sürekli izlerdim eskiden beri

• bana eksi verenler dönsün kıcına baksın D:DD

• Yes

0|1
    0|1
  • bu gsliler iyice sıyırdı harbi harbi sıyırdılar nasıl koymuş öyle alper çalımı ahahaha :DD.

0|1
    0|0
  • Tüm Kupalarda fb'ye nal toplattıran takım;Galatasaray !

0|0
    0|1
  • ''Lig bitti, futbol muhabbetiniz bitmedi.'' sözüne katılıyorum ben.

0|0
    0|2
  • sen aynısını yaparken oh başkası sana yapınca nah ne güzel adalet be

0|1
    1|0
  • 8. olmuştunuz ya

0|1
    2|2
  • kupa almaz fener

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizim niyetlendiğimiz oyuncuları almaktan başka bişey bildikleri yok zaten. Önlibero olarak 7 kişi var takımlarında halâ Galatasaray'dan oyuncu kapmayla kafayı bozmuşlar. Kupayı almak için bu kadar uğraşmazlar be.

0|0
    0|0
  • gizli boş durmuyorsun ama sanki bir yerlerden buluyormuşsun gibi soruları:))

0|0
    1|1
  • bunlar futbolcudan anlamaz galatasarayın ilgilendiklerini alırlar

0|1
    0|1
  • Kesinlikle..

0|0
    0|1
Yükleniyor...