Beşiktaşa şenol güneş geliyor fatih terimden mustafa denizliden sonra 3. adamım sizce başarılı olur mu?

hayırlı olsun beşiktaş için bomba transfer olmuş :)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilitesi yüksek ama şenol güneş henuz evet demedi. Fatih Terimle veya başka bir teknik adamla kıyaslanamaz şenol hoca, milli takımın dünya 3. sü olduğu dönem o yıl uefa tarafından dünyanın en iyi teknik adamı seçildi. Büyük kulupler tarafından kendisine hiç şans verilmediği için sadece trabzon sporu yönetti, yönettiği dönemlerde bu takımı ligin üst sıralarına taşıdı, 2. olduğu bir dönemde vardı hatta. Beşiktaş bu şansı şenol hocaya tanıdığı için fikrret orman bir başarıya daha imza atmış oldu. olmasada bu transfer yinede başarılıdır bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok sevinirim.Bir Trabzonsporlu olarak İstanbul kluplerinde beşiktaşa camia olarak sempati duyarım.Çarşı olsun şu olsun bu olsun.Onlar da aynı şekilde Kazım koyuncu ve şenol güneş gibi değerlere saygı duymuşlardır.Umarım Şenol güneşimiz Beşiktaşa güneş olur.Samet aybaba da başarılıydı bence.Beşiktaş için hayırlı olsun.İstediği transferler olursa şenol Beşiktaşı çok iyi yerlere getirir.Trabzonspora gelmesini istediğim Trabzonlu ve Trabzonsporlu süper genç yetenek Oğuzhanı da Trabzonsporda görmek isterim.şenol güneşle performansı daha da artacaktır.

0|0
    0|0
  • kaynak nerede yoksa yönetim içinden adamlarınmı var :)

0|1
    0|0
    • fikretle ormanda karşılaştık henüz görüşüyorlarmış net değilmiş sen söyle memnun kaldın mı bu müjdemden

• Şenol hoca iyi ama ben Ertuğrulu istiyorum

• görüşme halindeler bildiğim kadarıyla, peşin konuşmamak lazım bu gibi durumlarda

fısıltı gazetesi de olabilir.

severim şenol hocayı, adam gibi adamdır, beyefendidir. eğer gerçekleşirse hayırlı olsun.

0|0
    0|1
  • kaynak verebilir misin ben hiç öyle bir haber duymadım

0|0
    0|0
  • inşallah bişeyler yaparlar galatasarayı geçemeselerde feneri geçsinler bari ya ve adamlar hem 2 yıldızla galatasaray 4e gidiyo hemde kaç yılda bir şampiyon oluyolar

0|1
    0|0
  • önder özen varya kim olursa olsun ordaaa

0|0
    0|0
  • Şenol Hoca bence Bjk'de Samet Aybaba kadar bile basarılı olamaz.

Bjk'nin kesinlikle deneyimli ve otoriter bir yabancı hoca alması şart.

0|0
    0|1
  • en beğendim hoca ersun yanal sanırım o da eskişehirde kalacak

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • benden fazla takip ediyorsun bu futbolu.Hayırdır

0|0
    0|0
    • galatasarayı takip ederken arada beşiktaşada gözüm çarpıyor

• nerden geliyor bu merak

• galatasaray merakım fanatiklikten geliyor birde erkek arkadaşım utkuda gsli hep konuşuyoruz hep o heycanlı ben ondan heycanlıyım :)))

• samet baba da başarılıydı yahu.

0|0
    0|0
  • bence başarılı olur hayırlı olsun..

0|0
    0|0
  • Şenol güneş efendi adamdır BEŞİKTAŞ ta efendi takımdır iyi olur umarım

0|0
    0|0
  • sallama haber

0|0
    0|0
  • önder özen getirmez o yavşağı. Zico gelir şimdiden söyliyim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• nerden duydun omega

0|0
    0|0
    • duydum kız yemek yemişler az önce fikret abiyle eee durduk yere ne yemeği olur ki :)

• gerçi ben ertuğrul hocadan yanayım ama hayırlısı kimse o olsun:)

• ertuğrul bir tane :)

• sallamayın. hani link nerede? fanatik haberleri bunlar.

0|0
    0|1
  • Valla Şenol Hoca'yı çook severim..

Gelirse Beşiktaşa çok faydalı olur..

0|0
    0|0
  • ay gitsin samet aybaba ya sonunda oh be

0|0
    0|0
Yükleniyor...