Acı yemek zayıflatıyor mu?

acı veya acı biber yemek gerçekten zayıflatıyor mu? deneyip başarıya ulaşan var mı?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evet zayıflatır ama aynı zamanda iştahınıda açacaktır, bu durumda boğazına hakim olmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aci biber, zencefil, vb. bagirsaklari calistirir. Zayiflamak icin spor yapmalisin ve yemek aliskanliklarini degistirmelisin. Personal trainer olarak meslek yaptim özelden mesaj atabilirsin.

0|0
    0|0
  • mantığı belki şu olabilir acıyı yiyince nefesin kesiliyor hemen su içiyorsun oda seni şişiriyor bu şekilde az yemiş oluyorsun neticede zayıflıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Öyle söyleniyor. Ama bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • acım yersen iştahın açılır:D üstüne üstütlük onun yemesi bir dert çıkarmasıda bnce biraz boğazını tut bişeyin kalmaz gibime geliyor

0|0
    0|0
  • Öyle olsaydı bizim memlekette herkes cılız olurdu la :D bizim evde yılda 30 kilo pul biber tüketiliyor. Her yemeğimizde de var :)

0|0
    0|0
  • guvenmek tek sorun bu artik gunumuzde bence.

0|0
    0|0
  • Çok acı yeme çıkışı zor oluyor biraz :D

0|0
    0|0
  • kesinliklee iştah acar inanmayınız

0|0
    0|0
  • Çıktığı yer çalışmaktan zayıflar başkada faydası olmaz :D

0|0
    0|0
  • acı yemek kilo aldırıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sanmıyorum zayıflatcağını

0|0
    0|0
  • Bağışıklık sisteminin düzgün çalışması için acı biber yemek faydalı acı biber vücuda oksijen tüketimini artırması ve metabolizma hızını arttırdığı için kilo vermek zayıflamak için etkili oluyor.Acı biber açlık hissinin bastırıp tokluk hissi verir

Yalnız miden de ülser ya da gastrit gibi rahatsızlığın varsa sakın yeme mide ağrısından mahvolursun

Ben acı biber yiyerek ve yemeden kesip spor yaparak zayıflayan biriyim yani .

0|0
    0|0
  • zayıflattıgını pek bilmiyorum ama basura kadar yolu var :))))

0|0
    0|0
  • hayır en son bunu denediğimde hastanelik olmuştum :(

0|0
    0|0
  • hayır aksine iştahı açar

0|0
    0|0
  • hiç yiyemiyroum ama formum gayet güzel :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...