Sizce Nando Muslera?

Bir Galatasaraylı olarak tabii şekilde kalecimizle gurur duyuyorum. Fakat bu soruyu objektif bir gözle soruyorum. son zamanlarda sık sık Muslera'nın 2010 ve sonrasındaki formuyla dünyanın en iyi kalecisi olduğunu birçok spor spor yazarından duydum yerli ve yabancı. elbette Neuer, De Gea, Courtois ve Kasper Schmeichel gibi kaleciler asla göz ardı edilemez fakat kalesini korudukları takımların defans oyuncularına ait form grafiklerine bakılırsa yazarlar bence haklı gibiler. nitekim yaz sezonunda 2 - 3 takım Fernando Muslera için birinci kalecileri yapmak üzere 25 Milyon Euro gibi astronomik transfer teklifleri yaptılar Galatasaray kulübüne. siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Muslera bu kaleciler arasında nasıl bir yere sahip?

benim fikrimi soracak olursanız bunların arasında en mucizevi işleri başaran Kasper Schmeichel. ikinci ligden beri kalesini koruduğu takımında bu yıl premier lig şampiyonluğuna belki de en büyük katkıyı o yaptı. söz sizde.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir üst seviye takımda kendini ispatlamadan bu listeye almazlar ama yıllardır galatasaray ı ayakta tutuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Dünyada en iyisi değil ama türkiyede zirvede

0|0
    0|0
  • Muslera iyi bir kaleci fakat et eksiği topu oyuna sokması tehlikeli değajları iyi değil. Ama süper kaleci

0|0
    0|0
  • Muslera gerçekten özel bir kaleci. Çok yetenekli, başarılı.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım Gs nin bir tek kalecisini kıskanıyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...