O bir gün başkasıyla evlenecek...

deli gibi aşıksın ve sonu olmayan bir ilişki yaşıyorsun. arada engeller var... bir gün o başkasıyla evlenecek bunu bile bile ilişkini ısrarla sürdürüyorsun... dediğim gibi sırılsıklam aşıksın. nasıl kendini ondan soyutlardın ? asla onun eşi sen olmayacaksın.

Güncellemeler:
Hayatta daha büyük acılar var, ama Aşk acısı da bir o kadar büyük ve derin. Allah kimseye yaşatmasın. herkesi sevdiğine kavuştursun.
Soran arkadaşlara; Benim olayım çok uzun ve biraz karışık. zaten pek iyi değilim cümle bile kuramıyorum şuan.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• soru tam kişisine geldi aynısı olmasada benzerini ben yaşadım.. sevdiğim kız gelecek düşündüğüm kız başkasının geleceği olmuştu ...aslında aklına onu getirmemeye çalışacaksın bir aşık için zor biliyorum ya da onu unutmak için bir ilişki düşüneceksin ..(gerçi bu durumda da karşı tarafın duygularıyla oynamış oluyorsun )

1|0
    0|0
    • zor bir durum. şuan yaşıyorum

• bak uzulme tam mı her şey hayırlsına varır sen hayatına devam et sana değer veren insanlarla ol :)

• sağol :)

Erkekler Ne Diyor 6

• o zmaan biraz sabırlı olacaksın ...aşkta ne ki gurban..boşversene...bırak sen ona öyle baktıkça geleceğin olamaz...boşver salla gitsin...ne gerk var kardeşim...

1|0
    0|0
  • beni üzmek için mi yazmışsın bunu kız?

1|0
    0|0
    • sende mi aynı durumdasın :(

• inan çok uzun bir konu. iyi değilim zaten şuan... toparlayamam kelimeleri zor cümle kurarım

• anlıyorum seni, aaynı durumdayım.

• unutmaya çalışıcaksın mutlu olmayı denicen hep gerekirse o gittiğinde sende seni mutlu etmeye çalışan seni mutlu ettini düşündün biriyle evlencen ama unutmak zorundasdın hayatına devam edicen sonuçta

1|0
    0|0
  • Yeni arayış her zaman kesin çözümdür ama etrafında seçenek varsa. Yoksa takılıp kalıyorsun 1 kişiye.

1|0
    0|0
  • Güzel kardeşim hayatta olmaz diye birşey yok olmaz deme Rabbim yazmışsa kadere neden olmasın ki kendini üzme herşey olacağına varır hem ne olursa olsun üzme kendini sonuçta Rabbim'in takdiri değil mi.

1|0
    0|0
  • Unutursun link link

1|0
    0|0
    • bu şarkılar daha çok can yakıyor. unutturmuyor

• herkes yarana kazma sallıyor çay ısmarlıyım gel :)

• sıkma canını bu kadar

Kızlar Ne Diyor 6

• Sana asla affetmeyeceğin bir söz kullandığını kabul et ve onu kendi içinde tüket. :) Denedim, işe yarıyor. Hayali bir müfteri kılsa da bu onu, diğer türlüsü senin için daha acı.

1|0
    0|0
  • onun bunun dogrulari senin icin gecerli olmamali.sen yani siz seviyorsaniz sorun olmamali bence.ailenle konus.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
    • Amin arkadaşım sağol

• sende yapıcak ne olabilir ki bilmiyorum sana nasıl yardımcı ola bilirim düşünüyorum paylaşma istersen dinlerim ve kimseyle paylaşmayacağıma söz vere bilirim

• tekrardan sağol düşündüğün ve destek verdiğin için. şuan iyi değilim ama anlatmam gerekicek söz en kısa zamanda yazıcam çok sağol

• engel mengel olmaaz kimse gerçek sevene

1|0
    0|0
  • çok zor bir durum ama en azından şimdiden son vermek gerekir.. ama elbet Allah'tan ümit kesilmez :( umarım en kısa zamanda düzelir durumun :/

1|0
    0|0
  • Neden asla onun eşi ben olmuyorum?

0|0
    0|0
    • konu uzun. şuan imkansız bir ilişki yaşıyorum... aileler ve yaş farkı diyelim. imkansız işte.

• ozaman ben bırakırdım ayrılırdım.

Yükleniyor...