Yardımcı Olan ( kiloyla alakalı) ?

jillian michaels ile tanıştım 17 gün oldu hiç durmadan yaptım ama yediklerime dikkat etmedim bu hafta günde 2 kere yapmaya başladım dün 3 kere birde gece can sıkıntısından 20 kere mekik çektim ve bazı bacak hareketleri uyguladım :( ah canım o kadar yanıyor ki şu zamana kadar ne yaptıysam işe yaramadı ve bu zamana kadar yaptıgım halde değişiklik görmedim en çok yemeğimi ilkindi saat 4 -5 arası yerim sporumuda yaptım hep durmadan değişim görmeyince canım sıkılıyor ve etrafımdaki insanların kalbini kırıyorum artık deeğişim istiyorum. (( Lütfen Kötü yorumlarınızı Kendinize Saklayınız! ))

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sade sporla olmuyor. Beslenme de çok önemli. Her ikisine dikkat etmen gerek. Hızlı kilo vermek istiyorsan un şeker vb zararı şeyleri komple kes. Koşmaya çalış. Kaslarını harekete geçir, ağırlık çalış.

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Sporun zaten ilk 15 günü vucudun ona alismasidir. Bu kadar kisa bir sure içinde değişim beklersen tabikide hayal kirikligina ugrarsin ayrıca çok spor yapmak değil az ve doğru yapmak önemli dozunda yapicaksin yemeğinde dozunda yiceksin. Nette yazılanlara bakma 1 hafta su kadar kilo verilir felan hikaye bunlar bir kere vücuda ters o kadar kisa surede veriyorsan zaten anormallik var. Dikkat etmelisiniz bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Düzenli bir spor yaşantının olması gerekir...

0|0
    0|0
  • Koşmaya başla

0|0
    0|0
  • Ulaş bana yardımcı olucam sana. Instagram: mehmetozangunes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O kadar yüklenmemelisin kendine yağ kaybetmek yerine kas kaybedersin İsveç diyeti var 13 günlük bir liste internetten bakıp onu uygulayabilirsin hemde daha az spor yaparak kilo verirsin 😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...