Çapkın erkekler genelde yakışıklı mı olurrr?

evet çapkın erkekler genelde yakışıklı mı olur yoksa bütün erkekler çapkın mıdır yani her erkek kendince çapkın olabilirmi..kısaca bir erkeğin çapkın olması için illa yakışıklı mı olması gerekli?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlgisi yok. Ancak çapkınlık yapan ya da yapmaya çalışan erkeklerden daha yakışıklı olanlar daha çok başarılı olduğundan kendilerine güveni daha fazla olup ortada daha fazla zıplıyor olabilirler. Bir de çapkınlık yapmak için bakımlı olmakta fayda var dolayısı ile daha yakışıklı görünüyordur. Özet olarak bunu siz sağlıyorsunuz sevgili kızlar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Denklem gibi soru namıssızım.

1|0
    0|1
  • hiç alakası yok bence .

1|1
    0|1
  • çapkın nasıl oluyo anlamadım ama kızlarla çok fazla olan birinin yakışıklıkla fala alakası yok iyi dili vardır ve parası o yüzden tabi tipte önemli o kadar kötü olmasın yeter ve her erkek senin dediğine göre çapkındır ya da olmaya çalışır ama olamıyodur

0|1
    0|0
  • yakışıklı değilim çapkın derler nedense.

0|0
    0|0
  • Çenesinin sağlam olması yeterli :) Bende yakışıklıyım ama hiç çapkın değilim. Demek ki her yakışıklı çapkın olmuyormuş.

1|0
    0|0
  • Genelde değil kesinlikle yakışıklı olur.

Çapkın erkek yakışıklıdır, değilse abaza. :)

0|0
    0|0
  • yakışıklılara çapkın,çirkinlere abaza damgası yapıştırılır..

0|0
    0|0
  • aşırı bir yakışıklılığım yok ama çapkın olduğum dönemler olmadı değil

0|0
    0|0
  • yoo yakışıklı olmadığı halde hop hop hoplatan birçok arkidiş var ortada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır bence çok sempatik olanlar, canı sevilenler ve grdiği her ortamda farkedilen tplerde çapkın olabilior. dha doğrusu erkekler çapkındır. kızlar bileee :-D

2|1
    1|2
  • Bir erkeğin çapkın olması sadece yakışıklı olmasına bağlı değildir sempatik olucak,ağzı laf yapıcak,kadın ruhundan anlayacak,en önemliside akıllı olucak

0|1
    0|0
  • Erkekler çapkındır yakışıklı olmayan kız bulamadığından onlar çapkın gibi gözükmez :D

2|0
    1|4
    • Tabi kii çözzdüüm

• yemek ymeyi düşünyorum ama önüme getiren yok napacağımı bilemiyorum çok dertliyim

Yükleniyor...