Arkadaşlar kick boksla ilgilenen varsa yazabilir mi?

Bu hafta kick boksa bu hafta başladım fakat hocam hantal ve yavaş olduğumu söyledi ayakları elleri kullanırken yavaşım bu 2. Dersimdi stepte hareketlerde biraz sorun var özellikle stepte hızlı ve çevik olmak için ne yapmam gerek bu sporda başarılı olmak istiyorum ama bunları duyunca biraz morelim bozuldu bırakmak istemiyorum😔 yardım eder misiniz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• yeni başlayan bırıne hangı "hoca" hantal ve yavaş dıyebılır? Gaza getırmek mı ıstemıs acaba? Once sana soylemeden temel şeylerı ogretmesı gerekırdı? Saçma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• her gun evde en az 1 saat calısmalısın ozellıkle step ve yumruklarda hızlı olmak evde calısmaktan gecıyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Sanırım öyle ayna karşında çalışmalıyım teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• 2 derste ne ogretmiski neyin hantalligindan bahsetmis saka misiniz ya? Daha durus golge boksu vs ogrenmeden pardon bunlari unut isinma ve durus ogrenmeden neyin hizi neyin stebi? Col ilginc :D

0|1
    0|0
  • Merak etme herkesin dediği gibi hoca gaza getirmek için demiştir, sen ama evdede her gün gölge boksu yap. Öğrendiğin tekme ve yumrukları tekrarla evde 1 ay içinde farkı görürsün.

0|0
    0|0
  • yok bozma moralını sureklı kollarını calıstır top cevır odadan yumruk calısması yap normaldır ılk kez baslıyorsun

0|0
    0|0
  • Hantalsan işin zor kick boksda

0|0
    0|0
  • yazsınlar

0|0
    0|0
  • 6 sene profesyonel boksördüm daha iyi teknikler verebilirim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• gardını iyi al

0|0
    0|0
  • Hantal ve yavaş kelimesini sen pes et diye değil gaza gelip hızlan diye söylemiş hız kazanmak istiyorsan kardiyonu arttırmalısın

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim bunu duyduğum iyi oldu hocam amcam yigeniyim

• 3ay

Rica ederim sorun olursa sorabilirsin

Yükleniyor...