Kapat

İp atlamanın faydaları nelerdir?

Bir kaç gündür 20 kalori yakacak kadar ip atlamaya başladım ve bunu düzenli olarak yapacağım. Bunun bana ne gibi faydaları olur ve nelere dikkat edilmesi gerekir?

0|1
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Muthis kalori yakar. Ayni anda butun kaslarin calisir. Yari ac yari tok olman gerekir. Miden yani. Hatta oncesinde yesilcay veya sade turk kahvesi icersen yag yakimi hizlanir..

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Bozma devam başarabilirsin rocky

1|0
    0|0
  • fazla zıplama ayakların agrır

0|0
    0|0
  • el ayak kordiyasyonunu geliştirir spor yapıyorsan ayriyetten bacaklarını dizlerini kuvvetlendirir kondisyon sağlar genetiğine ve yaşına göre boy uzaması yapar

1|0
    0|0
  • Bileğini burkmamaya dikkat et ☺ ip atlamadan önce bişey yeme içerde alak bullak olmasın miden bulanmasın

0|0
    0|0
  • Formda kalırsın

0|0
    0|0
  • Faydası bol

0|0
    1|1
  • Kondisyon kazanırsin aerobik gücün artar ve yağ yakımı yapar

0|0
    0|0
  • Karın kadına faydası var.

0|0
    0|0
  • Kas yaparsın

0|0
    0|0
  • İp atlamak saatte 400 kalori yakar bunu 10 koşu bandı 10 dakika bisiklet surersen 560 kalori yakarsn boşver ipi

0|0
    0|0
  • Acayip forma sokar. Merdiven, bayır sana vız gelir 😎😎😎

0|0
    0|0
  • benim rekorum 1000 felandı

0|0
    0|0
  • boy uzatır @ddllyy esnemek için bol bol atla hantallıgı atarsın üzerinden seri atik hamleler

0|0
    0|0
  • Sıkı bir vücut.

0|0
    0|0
  • Faydası 20 kaloriden daha çok olur. Vucutta kalori kasların yakıtıdır ve vucutta en çok kas bacaklarda olduğu için bacakla ilgili sporlar daha fazla kalori yakmanızı sağlar

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Dozunu ayarlayabilirsen bacaklarin incelir hızlı incelsin diye fazla yaparsan aksine kas yapip kalinlastirirsin yavas yavas az az yap

1|0
    0|0
    • İncelemesi için bacakları yukarı doğru katlayarakmı atlamak doğru yoksa bacakları daha düz fazla katlamadan mı atlamak daha iyi bacakların yanmasını sağlar

• Günde ne kadar atlıyordun @deniizb

• @Cocobonqoo öyle cok abartılı yapmıyodum gunde 150 200 falan bir ayda aşırı farketti bacaklarim

• bacak kaslarını sıkılaştırır karın kaslarını normalden fazla çalıştırmış olursun yani göbek kısmında erime olabilir boy uzamasına yardımcı oluyor otururken de bacakların kalınlaşmaz sıkılaşmış oluyor :)

0|0
    0|0
  • sakınn benden sana tavsiye bak günde 1500 kere zıpladım 2. gün 3500 falan sonradan bacaklarım falan daha kilolu gözüktü

0|0
    0|0
  • boyu uzatır

0|0
    0|0
  • 20 kalorimi? 3 dakikamı atlıyon?

0|0
    0|0
    • Hayır yenibaşladığım içinde çok yüklenmek istemiyorum, ara vererek yapıyorum 7-8 dk sürüyor tahminen.

• Bacaklar erir iyi olur

0|0
    0|0
  • dikkat et göğüslerin sarkmasın yoparlayıcı sıkı bir sütyenle atla

0|0
    0|0
  • Küçükken atladigim ip sayesinde bacaklarim sekil aldi kesinlikle cok faydali

0|0
    0|0
Yükleniyor...