İp atlamanın faydaları nelerdir?

Bir kaç gündür 20 kalori yakacak kadar ip atlamaya başladım ve bunu düzenli olarak yapacağım. Bunun bana ne gibi faydaları olur ve nelere dikkat edilmesi gerekir?

0|1
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Muthis kalori yakar. Ayni anda butun kaslarin calisir. Yari ac yari tok olman gerekir. Miden yani. Hatta oncesinde yesilcay veya sade turk kahvesi icersen yag yakimi hizlanir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bozma devam başarabilirsin rocky

1|0
    0|0
  • fazla zıplama ayakların agrır

0|0
    0|0
  • el ayak kordiyasyonunu geliştirir spor yapıyorsan ayriyetten bacaklarını dizlerini kuvvetlendirir kondisyon sağlar genetiğine ve yaşına göre boy uzaması yapar

1|0
    0|0
  • Bileğini burkmamaya dikkat et ☺ ip atlamadan önce bişey yeme içerde alak bullak olmasın miden bulanmasın

0|0
    0|0
  • Formda kalırsın

0|0
    0|0
  • Faydası bol

0|0
    1|1
  • Kondisyon kazanırsin aerobik gücün artar ve yağ yakımı yapar

0|0
    0|0
  • Karın kadına faydası var.

0|0
    0|0
  • Kas yaparsın

0|0
    0|0
  • İp atlamak saatte 400 kalori yakar bunu 10 koşu bandı 10 dakika bisiklet surersen 560 kalori yakarsn boşver ipi

0|0
    0|0
  • Acayip forma sokar. Merdiven, bayır sana vız gelir 😎😎😎

0|0
    0|0
  • benim rekorum 1000 felandı

0|0
    0|0
  • boy uzatır @ddllyy esnemek için bol bol atla hantallıgı atarsın üzerinden seri atik hamleler

0|0
    0|0
  • Sıkı bir vücut.

0|0
    0|0
  • Faydası 20 kaloriden daha çok olur. Vucutta kalori kasların yakıtıdır ve vucutta en çok kas bacaklarda olduğu için bacakla ilgili sporlar daha fazla kalori yakmanızı sağlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dozunu ayarlayabilirsen bacaklarin incelir hızlı incelsin diye fazla yaparsan aksine kas yapip kalinlastirirsin yavas yavas az az yap

1|0
    0|0
    • 3ay

İncelemesi için bacakları yukarı doğru katlayarakmı atlamak doğru yoksa bacakları daha düz fazla katlamadan mı atlamak daha iyi bacakların yanmasını sağlar

• 3ay

Günde ne kadar atlıyordun @deniizb

• 3ay

@Cocobonqoo öyle cok abartılı yapmıyodum gunde 150 200 falan bir ayda aşırı farketti bacaklarim

• bacak kaslarını sıkılaştırır karın kaslarını normalden fazla çalıştırmış olursun yani göbek kısmında erime olabilir boy uzamasına yardımcı oluyor otururken de bacakların kalınlaşmaz sıkılaşmış oluyor :)

0|0
    0|0
  • sakınn benden sana tavsiye bak günde 1500 kere zıpladım 2. gün 3500 falan sonradan bacaklarım falan daha kilolu gözüktü

0|0
    0|0
  • boyu uzatır

0|0
    0|0
  • 20 kalorimi? 3 dakikamı atlıyon?

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır yenibaşladığım içinde çok yüklenmek istemiyorum, ara vererek yapıyorum 7-8 dk sürüyor tahminen.

• Bacaklar erir iyi olur

0|0
    0|0
  • dikkat et göğüslerin sarkmasın yoparlayıcı sıkı bir sütyenle atla

0|0
    0|0
  • Küçükken atladigim ip sayesinde bacaklarim sekil aldi kesinlikle cok faydali

0|0
    0|0
Yükleniyor...