Gurursuz mu oluyoruz?

hoşlandığın ve zaman geçtikçe hislerinin daha da arttığını hissettiğin birine duygularını söylemek gurursuzluk mu? ucuzluk mu şimdi bu? Çok hoşlandığın o kişi senin farkında bile olmayabilir ama sen onun farkındasın! duygularının farkındasın! şimdi bu kişiye duygularını açınca 1 - 0 mağlup mu başlamış olacaksın? Niye?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aksine bundan daha güzel, daha masumca bir duygu yoktur... İnsanın sevgisini dile getirmesi niye gurursuzluk olsun. Sevmek ve sevilmek kadar güzel bir şey var mı şu hayatta, ben hiçbir zaman sevgisiniz saklayabilen bir insan olmadım şimdiye kadar, hep dile getirdim ve paylaştım hiç de pişman olmadım. Reddedilme korkusu diyeceksiniz, içinizde tutup kendi kendinizi kemirmektense hep acabalarla yaşamaktansa, söylemeyi her zaman tercih ederim... Her anınızın birbirinden özel ve güzel olması dileğiyle...

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Çok değer verdiğim birinden bu sözleri duyunca olan cesaretim kırıldı

• Rica ederim. Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişilerin görüşleri ve düşünceleri illaki önemli ama asıl sizin içinizde ne düşündüğünüz, hayatta bazı şeyler bir kere çıkıyor karşınıza, kaçırdıktan sonra ah ah vah vah etmenin hiçbir faydası ve geri dönüşü olmuyor. İçinizden ne geliyorsa onu yapın...

Erkekler Ne Diyor 8

• aşkta gurur olmaz, gurur meselesi yapmak çok saçma. ancak kadın erkek arasında roller farklıdır. bu açıdan senin gidip teklif etmen problem yaratabilir. kız cazibesiyle erkeği kendine çeker, teklifi ve gerisini erkek yapar.

mesela kız için de kız evi naz evi derler. erkeğin naz yapması tuhaf olur.

kadın erkek ilişkisinde rolleri değiştirirsen büyük ihtimalle hep sorun çıkar. senin 1-0 yenik olman değil mesele. ilişkinin 1-0 yenik başlaması.

0|0
    0|0
  • Ne gurursuzluktur, ne de ucuz bir davranıştır.

Etrafın söylediklerine bakmayın hiç, sizin yarınız kadar cesaretli olsunlar önce ondan sonra eleştirsinler ;)

1|0
    0|0
  • Öyle şey olurmu,bir insanın karşısında ki insana duygularını ifade etmesi çok güzel bir şey.Sonuçta karşındakiyle savaşmıyorsun,onu seviyorsun.Bu gurursuzluk değildir,çoğu zamanda insan gururundan dolayı değil,çekindiğinden dolayı açılamaz.

0|0
    0|0
  • Çok saçma, senin çıkarımların mı bunlar yoksa birilerinden mi duydun?

0|0
    0|0
    • Birileri bana eğer ona duygularımı söylersem gurursuz ve ucuz gibi gözükeceğimi söyledi. Çıkma teklifi etmiycem tabi ki sadece söylemek istedim.Cesaretim kırıldı şuan.

• Hevesim kırıldı...cesaretim gitti...benim iyiliğimi istiyormuş o yüzden böyle yorum yapmış öyle söyledi..gerçi o benden hoşlansaydı belki gelip o söylerdi...ama benden hoşlanmasını ya da gelip bana açılmasını mı bekleyeceğim.

• O zaman yanlışlıkla senin kötülüğüne işler yapıyor. Bir kişinin karşısındakini sevmesi ve ona açılmasından daha güzel bişey varsa o da karşılık almasıdır.

• Çoğunlukla gururlusunuz, bencilsiniz ama kesinlikle akıllı değilsiniz. Bir dahi olarak bunu da çözmüş bulunuyorum :)

0|0
    2|0
  • Yok öyle bişey. Nerden uydurdun? Dürüstlük ne zaman ucuzluk ya da eziklik olmuş?

0|0
    0|0
  • ben öyle bişey yaptım kız resmen bir saydı bana varya :):):)

0|0
    0|0
    • ooww...bana da saymasınlar :D

• Ozaman sonucu burdan paylaşacağım seninle :) henüz cesaretim yok

• tamam :)

• evet gurursuz

0|0
    1|1
    • Neden gurursuz peki? Ona da bir yorum getirir misin?

Kızlar Ne Diyor 2

• neden böyle düşünüyorsun ki.bırak genel ne düşünürsee düşünsün.içimnden geçeni yaşamaktan geri kalma ama gerçekten değecek biri için olsun bu.o zaman pişmanlık duymazsın.olmazsa olmaz, her hoşlantının sonu ilişki olmayabilir ,sana çok şey de katabilir.bak ne güzel duygular yaşatıyormuş.

0|0
    0|0
    • tabi ki her hoşlanmanın sonu ilişki olmayabilir...hatta bana karşı bir şeyler bile hissetmiyor olabilir...ama işte bir heyecanla paylaştığım sevincim kursağımda kaldı.

• dibe batmam :) karakter gereği :) şen şakrakımdır hep...sanırım benim cesaretimi kıran yakın arkadaşımın tepkisi...seninle konuşmak iyi geldi..:) sadece az birazcık üzülürüm o da olsun artık

• anlatma her şeyi:)) yakın arkadaşlar her daim seni anlayacak diye bir kaide yok.bazen hiç anlamazlar:) kendi içinde yaşa ve bitir:))

• ne alakası var aksine cesarettir yürekliliktir sevdiğini söylemekkk

0|0
    0|0
Yükleniyor...