Saçların uzaması ıcın napmam lazım

saçlarım omuzuma gelıyor neredeyse ama ben belıme kadar gelsın istiyorum kumralım ve saclarım dalgalı düzleştrmıyorum da kırılmasın dıye ama kıvırcık sacla sacın uzaması pek bellı olmuyor saclarmın hızlı uzaması ıcın neler yapmalıyım

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• sinameki badem yağı ve bemix ampul haftada 1 kez 2 saat bekliycen ykıycan 2 ay boyunca haftada 1 yapıcan bunu sonra 1 ay hiç maske yapmıycan dinlendircen sonra yine aynı.

0|0
    0|0
    • sınamekıyı nerden bulabılırm bemiix ampulude bunları karstırıcam mı yoksa şampuanamı koyucam

• çok sagol senın dedıklerınıde bır sıteden buldum :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• en hızlı uzama yöntemi, boşverip zamana bırak

sen kafaya taktıkça uzamaz o :)

0|0
    0|0
  • kaynak yaptır

0|0
    0|0
  • saçlarının kırılmaması için krem ve besleyici şampuan kullanmalısın sonra zaman tabi

0|0
    0|0
    • hepsını kullanıyorum

• tamam zamana bırak saçların uzaması üzerinde araştırma yapmıştım daha önceden sabır sadece bakımını unutma

• Soğuk suyla yıkama çeker :) sıcak suyla yıka bol bol yıkarkende kağının koluna bağlayıp gerdir.

0|0
    0|0
  • badem yapı kullan

0|0
    0|0
    • onun bır etkısını görmedım

Kızlar Ne Diyor 8

• saçlarını en son ne zaman kestirdin?

0|0
    0|0
    • agustosta kut yaptrmştım yıne ıyı uzadılar

• o zaman yapın bu, ne kullanırsan kullan fark etse de istediğin ölçüde olmayacak

bir vitamin eksikliğin var mı ona baktır, değilse doğal yöntemleri kullanabilirsin

hint yağı kullanabilirsin

aktarlarda entele otu var o da hızlı saç uzatır

bitkisel yağlardan bir karışım hazırlayabilirsin susam,badem,hint,zeytin yağı vs karıştırıp kullanabilirsin

• teşekkürler

• Benimde öyle kumralımsı sarışınımsı arası bir şey, kıvırcıkımsı dalgalı:)) ( ne dediğim hakkında bire fikrim yok:)) )

Ama birazda yapıyla alakalı, hemen uzar mesela benimki.

Banyodan çıktıktan sonra ör öyle yat uzunluğu daha belirgin olur :)

0|0
    0|0
    • evet öyle saç şekıllerımız ama ben rengımle oynuyorum çok :)

• Oynama işte doğal renginle kal. Yapısını bozuyorsundur belki ondanda gecikiyordur uzaması :)

• hindistanda yetişen bir bitki var adını unuttum saçları topuklara kadar uzatıyormuş ama türkiyede yasaklanmış beyin hücrelerine zarar mı veriyormuş ne işte tam aklımda değil ismi internetten bir araştır hala gizli satılan yerler varmış.

0|0
    0|0
  • yaglı bakımm

0|0
    0|0
  • Her fırsatta saclarını ör sac öruldugunde normalınden 2 kat daha hızlı uzar ve 2 3 haftada bı saclarının altından kucucukte olsa kes kırıkların gıtmesıne ve daha cabuk uzamasına ve gur olmasına yarar :)

0|0
    0|0
    • zaten saclarım çok gür çam terebentı kullandım o çok ıyı geldı şuan bıle örülü kezbanlar gibi :))

• ahaha .d ormek cok ıyı gelıyo emın ol cok kabarıksa eger dus alorken saclarınıcok cıtıleme olurmu .d

• ben de saçlarımı kesmek istiyorum sana verim saçımı

0|0
    0|0
  • bol yumurta ye bide saçlarının hava almasını sağla

0|0
    0|0
  • valla belimde şuan hiçbişi yapmadım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...