Bİ BAKAR MISINIZ?

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ve aklıma takılan ilk soruyu hemen paylaşmak istedim. Çok uzatmadan giriş yapayım😃 1.65 boy 54 kiloyum. Profesyonel olarak Tekvando yaptım (ve diğer bir kaç spor vs..) Ne kadar spor kapsamda üst bacağım ve basenlerim gitmiyor hiç göbeğim yok kiloyu alt kısmından alıyorum. Kışları 48-50 kilo arasında gidip geliyorum ama yazları kilo alıyorum. Bildiğiniz etkili bir çözüm varsa söyleyin lütfen. Şimdiden teşekkürler 😃

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• çözüm yolu basenleri sevmekten geçiyor :D genetiğin neyse onu yaşarsın basenlerini biraz da olsa inceltmek istiyorsan yağ miktarın fazlaysa biraz düşürerek az da olsa incelme yakalayabilirsin ama düşük yağ oranını tavsiye etmem heleki tekvando ya devam ediyorsan

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam şimdi kabul ediyorum saçma sapan yemeklerde yiyorum amaaaa🙄 bir ara cidden kabul ettim sonra zayıf basensiz kızları görüyorum yüksek bel pantolon giymisler nasıl güzel duruyor sonra kendime baktım aboooww 😁

• 3ay

yanlış anlama benim gözümde basenliler daha hoş gibi duruyor :D sende olmayan başkasında güzel durur sanırım öyle bişey :D

• 3ay

Eyvallah 😃

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi kılon bana çok az geliyo ama düşündüm de bir 5 kilo ver koş yürü

0|0
    0|0
    • 3ay

yorum için teşekkürler 😊

• 3ay

ekledim 😂😂😂

• 3ay

Tamam😀😀😀

Erkekler Ne Diyor 5

• Koş.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiç sevmediğim bir spor ama denicem sağol 😊

• squat yapmanı öneririm

0|0
    0|0
    • 3ay

o squatin Allah belasını versin onuda yaptım iyice hayvan gibi oldum (Bencee) 😂

• 3ay

vücut yapın bu demek ki fazla ugraşma kendinle barışık ol. Seni öyle begenende çıkar 😉

• 3ay

eyvallah 😃

• Kas a çevirdiğinden olabilir mi :) Genetik te olabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya valla yaptigim spor bacak ağırlıklı olduğu için zaten bir baya kas oldu ve kalinlasti bir ara sporu bıraktım yapılan kaslar oldu hepsi yağ onlardan kurtulmaliyim😀

• 3ay

en kısa zamanda denicem sağol yorum için 😊

• 3ay

Rica ederim. Kısa zaman değil akşam çık işte ;)

• bisiklet sürmek basen şekillenmesinde oldukça etkili

0|0
    0|0
  • Basenli olmak gayet güzel

0|0
    0|0
    • 3ay

bilemiyorum. yanı yukdek bel pantolon giydigim zaman çok abartı geliyor göbeğim yok bütün herşey alt kısımda olunca rahatsız oluyorum tam ifade edemedim ama basensiz kızları görünce kıskançlık oluyor biraz 🙄😃

• 3ay

Şahsen basensiz kizlar bildigin direğe benziyor.. Basenliler cok tatli

• 3ay

Eyvallah 😂

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...