Evde vücut geliştirme hk. da tavsiye?

Nasil baslamaliyim, haftada kac gun ne kadar sure calismaliyim, nasil beslenmeliyim? Spor oncesi mi yoksa spordan sonra mi yemek yemeliyim?

Abartılı bir sey istemiyorum. Biraz zayıfım. Biraz karın kası ve omuzları gelistirmek istiyorum. Ozellikle konuya ilgisi olanlar yardimci olursa sevinirim.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• eğer gerçekten amacın öğrenmekse internettte forumlarda vs. bu konular açılmış gir bak ordan oku.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben daha önce salona gidiyordum ağır egzersizler yapmaktan bıktım açıkcası kol ve karın kasları için plates lastikleri var onlardan al sağlıklı beslenmeye çalış egzersizden sonra 1.5 saat bir şey yeme spor öncesi 1 saat önce falan yemek yiyebilirsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• evde çalışacaksan eger gerekli ekipman agırlıkları topla.. idmandan enaz 2 sat önce yüksek karbonhidratlı bir öğün ye idman biter bitmez karbonhıdratı daha az yüksek proteinli bir öğün ye.. günlük alacagın toplam protein mıktarı kiloo basına 1,5-2gr arası olacak şekilde beslen.. antrenman şekilerini intrnetten bulabilrsin

0|0
    0|0
  • spor salonuna adımını atarak başlayabilirsin :) gerisi kendinden gelir zaten :D süre olarak en az 3 en fazla 5 haftada :) beslenme konusunda kalori say kilo alacaksan ona göre kalori ekle spor öncesi sonrası yok sen gün içinde al da ne zaman alırsan al yemeği :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...