En coşkulu ve en etkili taraftar grubu hangisi sizce?

Anket yapmadım çünkü anketle sınırlamak istemedim sizi Türkiyede veya Yurt dışı taraftar grupları örnekleride verbilirsiniz.

Güncellemeler:
3ay video payl.
3ay uA bilirim gerisi yalan ; )

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Adana demir spor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupada Dortmund, Türkiye Galatasaray İstanbul kategorisinde, anadolu takımları arasında göztepe ve ankaragücü

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabiki #BEŞIKTAS 😉😉😉🏁🏁🏁🏁🏁🏁🏁

1|1
    0|2
  • Fenerbahceliyim ama en tutkulu taraftari besiktaslilar bana göre😁 eger dünyaya acilirsak new yorker jankees

1|1
    0|1
  • real madrid ve konyaspor

0|0
    0|0
  • Turkiye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Galatasaray.

0|2
    0|1
  • Galatasaray hem avrupada hem türkiyede adından söz ettiren takım olmasa türk futbolu buralara gelemezdi

0|1
    0|1
  • uA yani ultrAslan hem eğleniyor hem destek ve şovlar süper

0|2
    0|1
  • galatasaray acık ara ondedır

0|1
    0|1
  • çarşı kanks

0|0
    0|1
  • Beste kabiliyetleri sıfır olan adamlar koreografi açarak maç boyu üç tane kendilerince beste söyleyip biz Türkiye'nin en büyüğü biziz diyorlar ya hunharca gülüyorum 😂😂😂

Türkiye de çArşı ve Şimşekler

Avrupa da partizan taraftarı ve Gate4

1|0
    0|2
    • 3ay

Kareografilerimize bakında kareografi yapmayı öğrenin az aslanım Türkiyenin en büyük takımı olmaktan gurur duyuyoruz ;)

• 3ay

@JuanDepont kayıta geçmemiş mi UEFA YA bak bakalım desibel rekoru kaç 55 bin kişi ile yaptığınız ses 131 bizim yaptığımız ise 132 desibel hala neyin tribindesin anlamadım

Olay saldır okey letsgoo cimbommm diyenler ders vermeye çalışıyor 😂😂😂 gidin kareografi açın o size yeter.

• 3ay

@JuanDepont bak buda 132 desibel rekorunun kırıldığı maç uefa bu karşılaşma taraftara bile ayrı bir teşekkür mektubu iletmişti

https://youtu.be/dOwYqfHCy6Q

• Tartışmanız dahi abes bence, tabi ki; ÇARŞI

0|0
    0|1
  • Tabiki de Çarşı 😎

0|0
    0|1
  • Bayern Münih

0|0
    0|0
  • Çarşı.

0|0
    0|1
  • ÇARŞI !

0|0
    0|1
  • Beşiktaşlıyım ama en coşkulu taraftar fenerbahçeliler bence.

0|0
    0|2
Yükleniyor...