Galatasaray oyuncu olarak daha kimleri alamadı? :)

link 'te galatasarayın transfer edemediği futbolcular var. Sizin daha aklınıza gelen kimler varr.. Ben fenerliyim peki siz hangı takımlısınız..

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• siz o oyuncuları aldınızda ne oldu şampiyon kim 2 yıldır ?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• O oyuncuları alamadık ama son 2 yılı şampiyon bitirdik Sneijder´in Fenerbahçedeki bütün oyunculara bedel bir oyuncu olduğunuda unutmayın

0|2
    2|2
  • rıdvanı bilmiyordum yazık olmuş :)

0|0
    0|0
  • hamitin bölgesine Naniyi alsınlar paraya kıyıp sol bek ve birtanede stp alsınlar yeterli ve seneye tekrar şampiyonuz

0|1
    0|0
  • Galatasaray transfer yapacaksa fenerbahçenin ilgilendiği oyunculardan uzak durmalı alperle geçen sezondan beri ilgileniyoruz. ayrıca linktekinin haricinde gökhan gönül önder turacı tanju çolak var bildiklerim ve hepside büyük hizmetler verdi.

0|0
    0|0
  • Futbol 11 kisi ile oynanır,burda rahat 20 kisi var..ee Gs bunları alamadıda ne oldu ?

Neticesinde üst üste 2 kere Şampiyon oldu ve CL'de ilk 8'e kaldı.

fb nerede ?

0|1
    0|0
  • Aldı ya da alamadı ne farkeder Futbolda bizden üstün olduğunuz bir kupa kulvarı var mı?

0|1
    0|1
  • Canım benim bende fenerliyim ama madem fenerlisin kendi takımınla ilgilensene be güzelim, ne işin var galatasarayla vs. :) Çocukmusun sen..

0|0
    0|0
  • böyle siteler hala varmı_= *? :D

0|0
    0|0
  • Sen verirsin 4 milyon ederi olan adama 8 milyon. Sonra borç batağına girince UEFA lisansın iptal edilme noktasına gelirsin.

Önemli olan hem uygun hem de iyi futbolcuyu bulup transfer etmek. Parayı basmak iş değil.

0|0
    1|0
  • Siz Ronaldoyu alın yine bir halt yapamazsınız. Alperi almakla olmuyo bu işler. :)

0|0
    0|0
  • Halk'ın takımı FENERBAHÇE

0|0
    2|3
    • Oldu,onun icin mi sürekli is adamlarından destek alıyorsunuz ?

Zenginlerin-Medyanın-Siyasetin takımıdır Fenerbahce.

• İyikinde almamışık:)Boş yere para harcamayı kim isterki benim için kupalar önemlidir zaten takımlarımız bu oyuncuları Şampiyon olmak için almıyormu?Şampiyon olamadıktan sonra bu oyuncuları almışık ne fark eder

0|1
    0|0
  • selçuk inan sneijder drogba muslera bunları alamadı diye biliyorum ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Siz Ronaldoyu aldınız ya artık 6-0 yenersiniz.sdfgjgklg

0|2
    0|0
  • Bize drogba sneijder sizede alper dusun bakalim kim başarılı

0|1
    0|0
  • babayı alsınlar. çok değil bir kaç sene sonra mali krize gircekler 2010 2011 sezonundan beter olcaklar :) ünal aysal ikinci demirören vakası olcak.. allahın botoxlusu adamın tipi bir deişik la :D

0|0
    0|2
    • Köpeklerin duası kabul olsa Gökten kemik yağardı sen kendini böyle avut Galtasaray transfere para harcıyor ama harcadığının 2 katını geri alıyor ayrıca Ünal başkana laf atmadan önce kendi başkanına bak senin başkanın daha konuşmayı bilmiyor:)

• ergence buluyorum bu soruyu çok saçma

0|2
    1|0
  • hagiyi aldık sneijderi ve drogbayı gol kralını aldık burak yılmazı daha ne olsun anam

0|1
    1|1
Yükleniyor...