Oğuzhan Özyakup bu sefer ceza verilir mi?

Geçen yıl orta parmak gösterdi 1 maç bile ceza almadı... Bu hareketi aynı mesleeği yaptığı arkadaşına yapıyor bence bu adam Milli takıma da alınmamalı. Takım arkadaşına saygısı olmayan aynı forma altında nasıl saygısı olur. Sizce Oğuzhan ceza alır mı.Oğuzhan Özyakup bu sefer ceza verilir mi ?

• Evet bu sefer ceza almalı.
    20% (1)46% (6)39% (7)Oy Ver
  • Hayır almamalı.
    40% (2)23% (3)28% (5)Oy Ver
  • Bjkliyim ama bu 2. hareket ayıp yani. Ceza şart.
    0% (0)23% (3)17% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    40% (2)8% (1)16% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Milli takımda oynayacak adam kalmadı zaten. bir dur ya

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu hareket çok saçma bir hareket.

• 3ay

Neye göre istiyor haberlere göre mi...

• 3ay

Evet haberlere, medyaya göre ki sadece senin dediğin gibi Sevilla da istemiş olsa çok iyi bir şey. Sevilla Uefa kupalarının kralı bir klüp ayrıca ülkede 8numara açlığı varken Oğuzhan'ı kadroya almamak lükstür. Seninki basbaya düşmanlık

En İyi Erkek Görüşü

• ceza verilmez ama uyarı verilebilir sonuçta orda mücadele var ve hırsla yapılabilir böyle biz bile futbol oynarken arkadaşlar arasında sinirlenince küfür ediyoruz arkadaşımıza orda olabilir ama uyarı verilir bir daha yapılmaz sonuçta bu maçları çocuklar kadınlarda izliyor milyonların izlediği birşey... Galatasaraylıyım

0|1
    0|0
    • 3ay

Zamanında Sabriye Meireles aynı hareketine 11 maç ceza verildğini bilmiyormusun.

• 3ay

biliyorum verdiler ama çok fazlaydı o zamanda demiştim ceza saçma bence olabilecek seyler

• 3ay

Aynı bunada verilmeli.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç yakıştıramadım oğuzhana çok ayıp

0|0
    0|0
  • BJK'li değilim almamalı.

0|1
    0|0
    • 3ay

Neden almasın.

• 3ay

Orta parmak dediğin olayda adam akıllıca işaret parmağını da kaldırıyor.
      Niyeti bilemeyiz, orta parmak olarak yorumlayabiliriz. Ancak önlemini de kendi alıyor.
      İkinci bir nokta kendisi o olayda itiraz ede ede giderken rakip onu tahrik ediyor. Yani kendisinin ciddi bir tepkisi yok bıraktı gitti tahrike cevabıydı ortamı da germedi.
      Ve tekrar söylüyorum sadece orta parmağı değil havadaki.

Dünkü maçta ise bir oyuncuya karşı yapmadı bu hareketi anlık bir durum.
      Sen hiç düzeltmedin mi kaşımadın mı?

• 3ay

https ://www. youtube. com/watch? v=nw3wGG7wDPQ iyi izle üstünü mü düzeltiyor bir bak sonra karşıma gel.

• ahahahah ulan guldum mk ya

0|0
    0|1
    • 3ay

Neden sana biri bu hareketi yapsa ya da annene bu hareketi yapsa gülermisin. Meshebin çok genişmiş yoksa Bjklimisin.

• 3ay

ulan ya tamam bilmiyoz biz

• 3ay

Devam et.

• çok agrasifti dünkü maç beşiktaşlılar böyle yaparak hakem üstünde etki yapıp baskı kurmak istediler buna ceza falan gelmez federasyon başkanı beşiktaşlı çünkü

0|1
    0|1
    • 3ay

Meireles Sabriye yaptı aaynı harketi ceza aldı.

• 3ay

onada bir kulp uydurmuşlardır
      federasyon başkanı beşiktaşlı futbolcu beşiktaşlı anla işte daha ne diyim :D

• 3ay

Aynen öyle.

Yükleniyor...