Sayacağım elbise ve saat fiyatları nasıl size göre ?

Takım elbise fiyatı 2.750 tl

Saat 3.000tl

nasıl size göre fiyatları çok mu uçarı size göre ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Evet fazla. Ultra zengin olsam bile bir saate 3000tl vermem. O parayla kaç kilo köpek maması alırım,her sokağa dökerim madem o kdr çok param var.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yok canım elimin kiri..

bi kere param olsa bile almam yani o derece uçta o parayla kaç aile geçinir kim bilir

0|0
    0|0
  • çoook fazla pahalı bence

0|0
    0|0
  • oha 5.750 yapıyor ben bu paranın 2 bin lirasıyla dolabı bastan yenilerim herhalde

0|0
    0|0
  • Markası ne? Ayrıca evet fazla.

0|0
    0|0
  • çok çookk pahalıı

0|0
    0|0
  • Fazla daha iyi fiyata benzerlerini bulabilirsin marka takıntın varaa bilemicem

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir o bence senin gelirine bağlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Alcez mi? satcez mi ? Çok uygun kaçırma derim. Ama buradaki bütün kızlar senin zengin bir adam olduğunu anladı şinciiiii.

0|0
    0|0
    • ne zengini ya alıcağım arabayı söylesem ne olucak acaba o zaman :) para geliyorda çarçür edicem öyle yani ;)

• Çarçur edeceksen no problem. Fazlaysa da ver gitsin maksat çarçur olsun...

• fazla paran var ise yatırım yap üstad ;)

0|0
    0|0
  • Hava atıyosun bize göre gözgöregöre bize göre

0|0
    0|0
  • O paraya gider en iyisinden bir elektro gitar, Xbox One, Galaxy s4 alırım.

0|0
    0|0
  • benden fakirleride varmış şükür

0|3
    0|0
  • Show Must Go On..

3.000 bin tl bir takıma verip yılda 2 kere giyeceğime. 300 tane takım alırım hergün bir tane giyerim.

0|0
    0|0
  • saat bir yere kadar da takıma bu kadar vermene gerek yok ki...

0|0
    0|0
    • ambalaja çok önem veririm , çekicilikte dış görünüş ilk önemli etkendir

• eleştiriye açık olucamda kardeşim ben çekicimiyim diye bir soru sorduğumu hatırlamıyorum , insanlar kendilerine bir bakıp sonra başkalarını eleştirmeyi öğrenseler keşke

• işte burada öğrendiğim birşey birader millet soruyu okumuyor. evet şöyle bir başlığa bakıp cevap atıyorlar. ben de artık alıştım hoşgörülü olup ona göre geri dönüş yapıyorum. alışırsın yakında.

Yükleniyor...