Alper Potuk transferinde Galatasaraylıların durumu

Alper Potuk transferi galatasaraylıların baya bir psikolojisini bozmuş gibi duruyor burada gizlenip gizlenip açılan topiklerden ben öyle anlıyorum sizcede öylemi.

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• alperin üzüntüsü bazılarının başına vurmuş,oraya buraya saldırıyorlar.transferde de fenerden yedikleri golü hazmedemeyenler var.

2|6
    3|5

Kızlar Ne Diyor 6

• bizim eşşekte o dertten öldü saten boş boş konuşmayın

0|4
    1|2
  • Galatasaray'ın kafa yorduğu tek transfer Alper zannettiğiniz için çok abartıyorsunuz bu konuyu.

0|0
    0|0
    • yok be ne abartması. gs taraftarı aşırı sinirlendi ve nereden vuracaklarını şaşırdılar açtıkları topiklere baksan anlarsın

• Siz fazla abartıyorsunuz. Galatasaray'ın istediği oyuncuyu almanın sevincini bu kadar abartmanızın tadını çıkarın bakalım. Bizim için önemli değil çok daha iyi transferler yapacağız nasılsa.. Elmander'i kabul etmeyen Halil Ünal'ın Bienvenü ile Orhan Şam'a ihtiyacı varmış bu kadar basit.

• yok be ne abartması...

• Ünal Aysal : Alper bana bir 'Hi' bile demediii .s.s.s.s.s

0|0
    0|4
  • Arkadaşim para bizde kalite bizde dunyanin en iyi en yakışıklı futbolculari bizde alperi nedrn dert edelom hayırlısı olsun adiniza kiskananlar kim dusun bir parasizliktan yakınlar dusunsun

0|2
    1|0
  • Ayak ta olende gizli den açıyor o soruları goruyor musun?

0|2
    0|1
  • fenerden calm :))

1|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 13

• Ayakta geberen adam 5 aydır bu soruları açıyor Sen yenisin galiba:)

2|4
    3|1
  • Bu sadece eskişehirsporlu yöneticilerle alakalı bir durum yaptıkları bana göre ayıp ancak burda fbye veya alpere dicek bişe yok alper her fırsatta gs gelmek istiyorum gsliyim dedi ancak 6.250+bienvenü ve orhan şam fener gs ye çalım atıcam diye brz abarttı bnce :) Yani gs 6.250 verip üstüne sercanı v sabriyi bile vermezdi :)

0|1
    0|0
  • gümüş-kelebeğe katılıyorum

2|2
    2|6
  • gizliler iyice abarttı

1|0
    1|2
  • Zaten çok kaliteli kadromuz var Alper'in gelmesini elbette isterdim ama gelmemesi için de kahrolucak değiliz :) Ama ben hala son anda bir pürüz çıkacağını düşünüyorum. Alper ile anlaşma konusunda.

0|2
    0|0
  • link 17bin sazan

1|2
    1|2
  • Stoch olayında oldugu gibi,Alper ilede anlasılmıstı ama biz Alper ile ilgilenmiyoruz deyip sözde Gs transfer edecek gibi gösterdiler.

Sonra alper fb'de.

Anlayacagınız her zaman ki fb yönetiminin karaktersizliklerinden birisi yasandı.

Halil Ünal'da bu oyuna ortak oldu.Gs'ye Alper'in bonservisi konusunda söz verdi,sonra sözünde durmadı.

Simdi fb büyük bir is mi yaptı ?

Amaç Gs'nin 2012-2013 Şampiyonlugunu gölgede bırakmak.

Aziz Yıldırım basarısızlıklarını,sözde Gs'li taraftarların moralini bozarak gidermek istiyor,

Gs'liler bunlara kanacak kadar cahil degil.

0|0
    0|0
  • okadar içlerine oturmuşki alper transferi soru sorarken feneri küçümseyelim derken inanılmaz saçmalıyolar ben gülüyom onlara

2|1
    0|2
    • senin şu gel evlenelim yazdığın kız hem yorum yapmış hem beni engellemiş cevap yazamadım neden olduğunu sorarmısın buradan ben kimseye hakaret küfür etmedim de.

• alakası yok eskişehir alperin gttikçe fiyatını artırıyordu gsde biraz çekildi fiyat çok olunca o andada fb girdi işe aldılar eğer gs çekilmeseydi alper şuan gsdeydi alper bile gsye gelmek istiyor...

0|3
    1|2
  • baya bi

canlarını sıkmış :D

0|0
    0|0
  • link

Allah böyle dert vermesin be gülüm

0|2
    2|2
  • Sırf para için bizi seçen bir futbolcu nekadar verimli olabilir ki ?

0|0
    0|1
    • Oyuncu değil kulüp parayı seçti oyuncu her fırsatta gs gs diye yırtındı ama iş kuüpte bitiyo :)

• Neyse artık pek faydası olacağına inanmıyorum

• Saf mısınız yoksa öyle mi gösteriyorsunuz o kadar umrumuzda değil ki tiye almak istiyoruz bu transferi. Topiklere en çok Galatasaraylılar gülüyor emin olun :D

0|1
    1|1
Yükleniyor...