Su beni taşımiyorr 😡😡😡😡?

nasil ogrencem ben bu yüzmeyi nasil ogrendiniz söyleyin taktik falan verin?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Su ve Ateş ya da Üzgünüm ama Seni Seviyorum olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Su aygırı 2.5 ila 4.5 ton arası, o bile yüzebiliyor su beni taşımıyor diye bişey deme :D Sen su da heyecan yapıyorsundur ondan su seni taşımıyordur... Nerede oturuyorsan oraya yakın bir yüzme kursuna gidebilirsin. Emin ol çok faydalı. Annemde şu an belediyenin yüzme kursuna gidiyor, 2 aya yakın oldu ve bayağı öğrendiğini söylüyor. Yaşında genç sende bu süre daha kolay olur. Yüzmeyi öğrenir, üstüne artisliğini de öğrenirsin. Bu kadar söyleyeceklerim

0|0
    0|0
  • suyun kaldırmasını mı bekliyorsun :D sen hareket etmeye çalışmazsan kaldırmaz ki batarsın. herkes sadece suyun üstünde kalmak için mutlaka bisiklet sürerken hareket ettiği kadar hareket etmesi lazım. bence başka laflara aldırma sen beni dinle sürekli hareket halinde ol ve asla su beni kaldırır psikolojisinde olma

0|0
    0|0
  • kendini suya bırak

0|0
    0|0
  • Yatakta yatar gibi yat su seni kaldırır. Boyun dik olmalı kulağıma burnuma su kaçar diye korkarsan öğrenemezsin

0|0
    0|0
  • kasmıcan kendını rahat olacan

0|0
    0|0
  • Su her insani tasir. Yapman gereken tek sey ala bildigin kadar bol nefes almak ve baslangici denizde yapmak. Cunku denizin kaldirma kuvveti tatli sulardan daha fazla. Yani daha kolay ogrenirsin

0|0
    0|0
  • 50 tonluk yük gemisini taşıyor sizi taşımıyor mu 😂😂 Çok garip 😂😂

0|0
    0|0
  • Yuzerek 😂

0|0
    0|0
  • herkesi taşıyo bir seni taşımıyo zaten :D

0|0
    0|0
  • Sakın ol ayaklarını kalçadan çırp nefes al suyun altında da ver kafamj cikR tekrar al bu zamnla olur

0|0
    0|0
  • ben iskeleden atladim korkuyu yendim sonra gerisi geldi taktikler filan

0|0
    0|0
  • Taşır taşır merak etme kendini suya bırak öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Kursuna git

0|0
    0|0
  • Derin bir yere atsınlar seni bak nası yüzüyon tabi yanında seni kurtaracak birileride olsun

0|0
    0|0
  • sakin olmaya çalış suda bol bol antrenman yap ama en önemlisi sakin olman sudan korkma

0|0
    0|0
  • Gemileri nası taşıyor ya la o Zaman

0|0
    0|0
  • bacaklarını durmadan çırp ya da ellerini yapsan yine yeter

0|0
    0|0
  • nerede yaşıyon sen

0|0
    0|0
  • Herkesi taşısaydı ohoo sen öğrenme

0|0
    0|0
    • 3ay

ogrencem banane 😂😅

• 3ay

ya kesin öğrenirdim 😂

• 3ay

öğrenmenin yolu bu batıcan çıkıcan çırpındıkça su üstünde kalmayı öğreneceksin :D

• Kac kiloysann su bile tasiyamiyoo 😊😊 kndini serbest birak yuzerkenn kasmaaa

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...