Aboubakar bugün geliyor?

Beşiktaş'ın Porto'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı golcü oyuncu Vincent Aboubakar, bugün saat 16.00'da İstanbul'a gelecekAboubakar bugün geliyor?
Beşiktaş, transferin son günlerinde bir son dakika bombası daha patlattı. Siyah-Beyazlı ekip, Porto'nun Kamerunlu forveti Vincent Aboubakar'ı 1 yıllığına kiraladı.

Taraflar arasında yapılan son görüşmede mali detaylar da netleşti. Siyah-Beyazlı ekip, kiralama bedeli olarak Porto'ya 2.5 milyon Euro ödeyecek. Aboubakar ise Kara Kartal'dan 2 milyon Euro garanti ücret alacak.

Golcü futbolcu bugün saat 16.00'da İstanbul'a gelecek. Sağlık kontrolünden geçecek Aboubakar, resmi imzayı atacak.

Güncellemeler:
3ay Aboubakar bugün geliyor?
3ay Beşiktaş'ın Porto'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı golcü oyuncu Vincent Aboubakar, bugün saat 16.00'da İstanbul'a gelecek

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Forvet hattında oynayipta sağ ayağını çok etkili kullanabilen bir futbolcu. Cenk'le uyumlu olacaktır, hayırlı olsun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlı olsun , alındığında 3 e değil 2 ye imza atacak dedik kimse inanmadı
    Potansiyeli olan golcü , şenol hoca gibi parlatacıya ihtiyacı vardı layığını buldu
    Beşiktaş orta sahası en az 20 attırır

0|1
    0|0
    • 3ay

Sen o hareketi de normal birşeymiş gibi anlatırsınn..
      Özendiğin Fenerli oyuncularda yaaptı dersin.
      Ama o özendiğin oyuncu Fenerli olan 4 maç ceza aldı.
      Biliyormusun.

• 3ay

@4r57ıko git uzakta ağla bu sene yine Beşiktaş şampiyon

Kızlar Ne Diyor 2

• Hos gelmiş sefa getirmis.

0|1
    0|0
  • Beni niye davet ettin bu konuya ne anlarım ben. hem ben karşıyakalıyım 😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ya kiralıyorlar seneye tekrar transfer takımoturuyor tekrar bozuyorlar böyle saçmalık yok paran yoksa almıcan varsa bolservısle alcan sosayı satılar gomezden para geldisamıyonlar ligi var tahat 20milyon euro olması lazım 2 tane 10 a adam alsana adam akılı kiralık nedir

0|1
    0|0
  • Hayırlısı olsun.

0|1
    0|0
  • Hep kiralık seneye ne yapıcaz bilemiyorum :))

0|1
    0|0
  • Abaubakarın nesi bomba Gomezin çeyreği etmez Türk Kulüplerini bu kadar düşürmeyin. Bomba dediğin Drogbadır, Sneijderdir, Gutidir diğerleri bomba falan değil

0|1
    0|1
  • İyi oyuncu bundan sonra beşiktaş tehlikeli

0|2
    0|0
Yükleniyor...