Konyaspor kaptanı Ali Çamdalı: "Beşiktaş bizi ne zaman yendi hatırlamıyorum!" dedi. Görüşleriniz nelerdir?

Maçın gerçekten en iyilerindendi. Dürüst davranmak gerekirse Beşiktaş Hakemler tarafından kollandı. Atıker Konyaspor anadolu takımı olduğu için hakkı yendi. Sizin görüşleriniz neler?

Güncellemeler:
3ay Dürüst davranmak gerekirse Beşiktaş Hakemler tarafından kollandı. Atıker Konyaspor anadolu takımı olduğu için hakkı yendi ne yazık ki o kadar emeğe yazık, emeğe saygı duyulmuyor malesef :(
3ay . :D

0|1
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Ahajsja bence cok iyi ya. Basaksehir, Konya, Osmanli gibi takimlar cogalmali. Basarili olmalarini görmek beni mutlu ediyor.

0|2
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle bu takımların sayıları arttırılmalı doğru diyorsun

• 3ay

zor maç o da :D

• 3ay

Hocam kayseri napti bu aksam ya :d hesabi siliyorum da gitmeden bir takılayım dedim. Eig icin teşekkürler ama bir işime yaramayacak.

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın genel olarak hakkı beraberlikti bana göre ancak hakemin maça etki edecek hataları vardı Necip ilk yarı atılmalıydı Tolganın dışarda tuttuğu topda görmezden gelindi yani Konya maçı kazanabilirdi geçen haftada maç olmuş 4-0 uyduruktan penaltı verdi eyyam dedik doğruya doğru gerçi 1-0 olsa verirmiydi vermezdi şimdi bu maç hakkındada çıkıp bir bjkli demiyorki hakem bizi kayırdı diye yok renkliler yok konya öyle böyle yakışmıyor doğruya doğru konuşacaksın her daim.

0|1
    0|3
    • 3ay

çok güzel bir yorum özellikle son kısma katılıyorum şimdi bu maç hakkındada çıkıp bir bjkli demiyorki hakem bizi kayırdı diye yok renkliler yok konya öyle böyle yakışmıyor doğruya doğru konuşacaksın her daim.

Kızlar Ne Diyor 1

• konyaspor gercekten de harikaa bir takim bence bjk İstanbul takimi oldugu icin boyle aslinda anadolu takimlarindada is var bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha geçen sene 4-0 yendik kolay unutulacak mac değil aslında , deplasman diyorsa 2014 aralık 28 de yendik

Hakeme gelince kimse renkliler kadar kollanmıyor , daha geçen hafta Alanyaya verilen Beşiktaş aleyhine olan komedi penaltıya da ses ettiniz mi
    O çok konuşan Ali dun 2 kere kırmızı yerdi normal şartlarda

0|4
    0|3
  • Geçen sene 4 tane çaktık acısı geçmemiş sanırım. Hakem hakem diye aglayanlar ali oyundan neden atılmadi? Geçen sene kupa maçında haksız yere marcelo kırmızı kart görüp birde penaltı kazanmadilar mi?

0|3
    0|4
    • 3ay

konyada yendik ya unuttun mu kupadada eledik, dünde hakem sayesinde kurtuldunuz, kollandınız adeta 3 puan alacaktık hakem yüzünden 1 puan aldık ama seni takdir ediyorum ötekine göre daha delikanlısın neyse hakemlerin emek hırsızlıgına kızıyorum ve sizin gibi takımların kollanmasını sevmiyorum olay bu

• Valla bende hatırlamıyorum

0|2
    0|2
    • 3ay

bende hatırlamadım valla :D yaşa be ali Çamdalı :D lafı gedigine koymuş mu derler aynen öyle yapmış

• 90 dakikada gol atamayan galatasaraya uzatmayı 3 deyip 4 e uzatan ve hakkı yenen karabük için de bunları dedin mi yoksa sadece Beşiktaşa mı tepkin karabükte anadolu takımı

0|1
    0|2
    • 3ay

haksızlık varsa buna karşıyımdır ama beni kendi takımım ve maçları ilgilendirir onlara daha dikkat kesiliyorum tabiy ki bundada yanlış bir şey yok sonuçta ama dünkü haksızlığı sende gördün belli ki iyi bir şey bu

• 3 büyükler kollanıyor özellikle fenebahçe

0|2
    0|1
    • 3ay

Valla onu bunu bilmem anadolu kulüplerinin hakları çok rahatça yenebiliyor bunu görüyorum ben. Dünkü maçı izledik kimin ne hakkı var o kadar emeğin üstüne yatıp puan hırsızlığı yapmaya arıtık hakemler daha adil olmalı ayrım yapmamalı

• 3ay

Her mac sonrası tepki vermelisin sadece bjkye değil bu şekilde olunca gsli ya da fbli olduğun düşünülür

• 3ay

daha lig yeni başladı geçen hafta bir bu hafta daha 2. hafta ve ilk kendi saha maçımızda olanlar bu, sadece bjk diye bir şey yok ki ama maçı onlarla oynadık ondan yani

• Adam haklı ve iyide oynadı maçta, gerçektende Konyaspor'un hakkı yendi. Çok kollanıyor Beşiktaş yazık yani bu kadar emek verenlere

0|3
    0|3
    • 3ay

malesef hakemler kayırma yapıyor dünkü maçta bunu çok açık gördük ama yine Konyaspor hakkı olan puanı aldı, taraftar müthişti ayrıca :D

• 3ay

taraftar iyydi ama bu maç cuma akşamı yerine pazar akşamı oynanmalıydı

Yükleniyor...