PARANIN ÜSTÜNDEN ATATÜRK RESMİNİN KALDIRILMASI?

Bugün yeni çıkan 1 tl bozuk paralarla tanışma fırsatım oldu ama üzücü bir tanışma oldu arkada Atatürk resmi gitmiş ilk başta sahte bile sandım acı ama gerçek ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• konuyla pek alakalı olmayacak ama, akp hükümetinin yaptığı onca şeyi görüp insanlar nasıl halen daha onlara oy verebiliyor anlamıyorum? türkiye bence gün geçtikçe geriye gidiyor, şu para konusu, hatıra olarak çıkmış olabilir fakat akp nin neyin peşinde olduğunu neyi getirmeyi amaçladığını biliyoruz yapmış olduğu çeşitli uygulamalar yüzünden, türkiye adına üzülüyorum sadece (bu arada türkiyede yaşamıyorum)

umarım insanların gözü açılır ve akp ye oy vermekten vaz geçerler yoksa bu gidişle ülkeyi kimse hiçbir şekilde düzlüğe çıkaramayacak...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu ne ki daha neler neler olacak. Yazik.

2|2
    0|0
  • Yakında bayrağımız giderse hiç şaşırmıyacağım zaten her gün bir şeyi değiştiriyorlar.

0|2
    0|0
  • FOTOĞRAFINI ÇEKİP KOYSANA!

Bu konu hakkında neden hiç bir haber yok? ikinci TC vakası mı yapmaya çalışıyorsun?

0|2
    0|2
    • Gerçekten gördüm hatta münübüscü verdi büyük ihtimalle dedim sahte paramı hemen bakkala sordum yok yeni çıkan 1 TL dedi yalan borcummu var arkadaşım

• Hatıra paraların alışverişte kullanılması yanlıştır. Adı üstünde ''Hatıra Para'' . Manevi değeri olur.

Hemen hatıra diye sineye çekmeyiniz! Ortada ciddi bir sorun var ve bunu normal karşılamayın...

• te allahım ya :)

• allah belasını vwesin serefsizlerin ne diyim

0|2
    0|0
    • Bozuk para hadi nesede inş kağıt paralara dokunmazlar. Tabiki bozuk paradan kaldırılmasınada karşıyım ama kağıt parada daha belirgin inş ona dokunmazlar

• aa ilk defa duyuyorum olamaz böyle bir şey ya iyice suyunu çıkardılar bu gidişle bizi de ülkemizden atacaklar

0|0
    0|0
  • Başbakan olacak kılkuyruk kendi ütopyasını kuruyor yakında indirirler diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • O bahsettigin 1 yıl önce olimpiyatla ilgili çıkan "hatıra" para mı?

0|0
    0|0

• Üzünç.

0|0
    0|0
  • Tayyip kendi resmini koyar kesin yakında :/

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• O paralar hatıra paraları halen anlamamak için zorluyorsunuz nasıl atatürkün resmi kalkıyorsa henüz atatürksüz 1 lira geçmedi elime yaklaşık 1 yıldır zaman zaman basılıyor hatıra paralar.atatürkün resmini paradan silmeye çalışan en yakın arkadaşlarından sizin de sevdiğin şahsiyet inönüdür ki kaldırdıda bundan başka böyle girişimde bulunan olmadı desek onuda kabul etmezsiniz

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • tarihimizi yok etmeye çalışıyolar bu na dur denilmese atalarımızın kanlarını vererek kazandığı bu vatanı ne yazikkı karanlığa sürüklücekler Atatürk bu vatan için gecesini gündüzüne katmış ve tüm dünya onu büyük bir önder ve dahi olarak kabul etti buna ramen bunu yapmaları büyük saygısızlık ve terbiyesizlik

0|0
    0|0
  • link link burda arkadaşlar kaldırılmış

0|0
    0|0
  • öle bir şey olamaz olmamalı

0|0
    0|0
  • Hatıra paralarda olur böyle şeyler. Asıl zoruma giden bu paranın alışverişlerde kullanılması.

0|0
    0|0
Yükleniyor...