Biraz Futbol Konusalim?

Bu sezon Besiktas Acisindan Nasil Gecer... Fikirlerinizi Alayim..

Ben Gecen Yili Mumla Aricaz Diyorum...Biraz Futbol Konusalim?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sene ikinci haftada trabzona yenilince de renkliler Beşiktaş yine şampiyon olamaz demişlerdi
    Ayni filmi tekrar izliyor gibiyim
    Bekler geçen seneden iyi , Talisca ve Nasri orta sahadaki açığı kapatır , Aboubakar da böylesine orta sahada bayağı gol atar.
    Şenol hocanın Fabriye kalede sans vermesi gerekiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla bence kadrosu iyi. Aboubakar ve Nasri gelirse bu sene sampiyon olur

0|1
    0|0
    • 3ay

Şampiyonlar liginde de bol sanslar. Biz bu sene olamayacağız malesef 😑

• 3ay

Ligde yeterli oluyoruz da cl ligi bize 2 3 gömlek üstün. Cok iyi takimlar var be :) insallah besiktas iyi ilerler.

• 3ay

sanmiyorum dedigin gibi turkiye takimlari icin biraz lux e kaciyo sampiyonlar ligi..

Erkekler Ne Diyor 10

• Transferler fena değil ama geç yapıldı... Bir ay kadar sıkıntılı bir süreç geçer. Şenol hoca sonrasında toparlarsa ve uyum sorununu hallederse hallolur.. Ayrıca Şenol Hoca bildiğim kadarıyla hiçbir takımda iki yıl aynı başarıyı gösteremedi, aynı güzel oyunu da oynatamadı.

0|0
    0|0
  • gomez ve sosa gitti valla geçen yıl hamzaoğlu aynı şeyi yaptı melo yu yolladı sonradan dediki ondan daha iyisi alınacaktır gördük iyisini bu yıl tabii ki bjk bizim gibi olmaz çünkü giden oyuncuların yerine iyileri alınıyor kiralık bile olsaa alınıyor ama zor olabilir uyum açısından falan sezonun en asistçisi ve golcüsü yok ama halleder bjk bence ama tabii gs li olduğum için tuttuğum takımı deesteklerim ama bence cl de gruplardan çıkar hayırlısı tüm takımlar için başarılar dilerim kardeşim

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'a ne olacağı dün akşam belli oldu, ligin kalitesi o kadar kötü ki biraz dişli bir takım herşeyi değiştirebiliyor. Beşiktaş ilk 3'e oynar yine eyvallah ama şampiyonlar ligi ağır hüsran olacak gibi

0|0
    0|0
    • 3ay

bende sampiyon liginden korkuyorum zaten bu oyunla 😏

• 3ay

Hayırlısı kardeşim, Beşiktaş'lı değilim ama hem grubu kolay görmeleri hemde kadronun kemik yapısının daha doğrusu yıldızlarının değişmesi, uyum sağlaması vs vs biraz zaman istiyor takım, bakalım izleyip göreceğiz

• bencede

0|0
    0|0
  • Galatasarayliyim... besiktas. sampiyonluga. oynar. sampiyonlar ligi grubunuz zaten uefa. grubu gibi 3. olursunuz yinede avrupada

0|0
    0|0
  • Kadro çok iyi bu sene uyum sağlanırsa gecen seneden daha iyi olur

0|0
    0|0
  • bu sene şampiyonun kimin olduğu pek önemli dğil

0|0
    0|0
  • 4 puan yaptı daha ne istiyorsun

0|0
    0|0
  • Bence defans kaleye takviye şart