Başarılı olmanın sırrı nedir?

Sizin başarılı olmaktaki sırrınız nedir?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversite eğitimi yanı sıra, bireysel başarım, azmim, sabırlı olmam, bıkmadan ve yılmadan mücadele edebilmem, olaylara çok yönlü bakabilmem, başarısız olduğumda sebeplerini araştırıp bir dahakine farklı yollar denemem, kolay kolay demoralize olmamam diğer insanların görüşleriyle kendi görüşlerimi sentezleyip ona göre hareket etmem başarılı olmamda büyük etkendir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• başarılı olmanın en önemli sırrı somut bir başarı elde etmektir. başarıyı elde ettikten sonra sır diye ne söylesen olur.

mesela yüz metrede yarışan 8 atletin tüm antreman programları, saatleri, diğer yaptıkları aynı olsa da sadece biri altın madalya kazanır. bu soru da sadece ona sorulur. o da artık akşam üzüm pekmezi yedim ondan kazandım, sırrım budur dese kim itiraz eder ?

0|0
    0|0
  • istikrar

1|0
    0|0
  • Ama söylersek sır olmaktan çıkaaaar...

0|0
    0|0
  • asla pes etmemek olmayacagını bılsen bıle pes etmemek mucızeler nasıl yaratılıyor sanıyorsun sen pes etmedıkce mac henuz bıtmemıstır

1|1
    0|0
  • Bana bir kez bu soruyu yönelttiler. Nasıl bu kadar başarılısın diye beynimin uç noktasında farklı düşünceler yatıyor.

Müşteri olarak gittiğim bir yeri bile müşterim yapabilirim doğru projelerle yola çıkarım sektörel araştırma yaparım , reklamımı çok iyi yaparım bunların hepsi başarımın sırrı

0|0
    0|0
  • link

can dündardan vazgeçiş geldi aklıma

0|0
    0|0
  • İdeallerim.

0|0
    0|0
  • İki kişinin bildiği sır değildir

0|0
    0|1
  • doğru şeylere imrenmek, ve imrendiklerime sahip olmak için algoritmik düşünmek..yalan yok gençlik özenerek karakterini oluşturur

0|0
    0|0
  • inanmak , hayal etmek

0|0
    0|0
  • Herkesi mutlu etmeye çalışmadan işimi en iyi şekilde yapmak.

0|0
    0|0
  • Vazgeçmemek, azimli olmak ve zor imkansız gibi kelimeleri geri dönüşüm kutusuna atmak :) sonra orayıda boşaltmak

0|0
    0|0
  • bir nefes ben geldim sicakgece34:(

0|0
    0|0
  • Başarının sırrı falan yok.Size başarısını anlatmayan,başarılı bir adam gördünüz mü hiç?

0|0
    0|0
  • buraya yazınca sır olmazki ama :D söyleyemem çünki sır

0|0
    0|0
  • sabır gayret çok çalışmak

0|0
    0|0
  • azimli olmak, yarıyolda bırakmamak..

0|0
    0|0
  • sans bence,biraz da torpil.

0|0
    0|1
  • sıradan olacak ama başarılı olmanın sırrı çok çalışmak ve sabırla başarıyı beklemekle başarılı olunur başarı hemen gelecek bir şey değildir çok çalışmak gerekir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sabır-sebat-çalışmak- geniş düşünmek .. bunları yapmakta marıfet marıfet :)

0|0
    0|0
  • Cüssene bakarak Hedef belirlemek!

0|0
    0|0
  • Bu zamanda malesef torpil demekten kendimi alamiyorum.

0|0
    0|0
  • İnanmak azimli olmak.

1|0
    0|0
Yükleniyor...