Alper Potuk'un trasfer gelişmesinin böyle yaşanmasına neden olan kimler sizce?

bana öyle geliyor ki Eskişehir başkanı ve alperin menejeri

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• halil ünal

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayrını görsün fener..

Eskişehir Başkanının paragözlüğü + Fb 'nin fırsatçılığı..

0|1
    0|0
    • niye ozaman gs taraftar siteleri aglıyor? niye gsliler 3 dakikada bir başlık açıyor sitede düşündünmü uyuzlu bal :DD.

• Fenerle Galatasaray burda birbirini yiyor ama bu işte karaktersizliği yapan esas kişiler eskişehir başkanı halil üner ve futbolcu alper potuktur.

bu ikili daha önce fenere yamuk yapıp sözlerinde durmadı,şimdide aynı yamuğu galatasaraya yaptılar.

gs-fb birbirini yerken onlar hertürlü üç kağıdı yapıyor,ama büyük kulüplerimiz farkında değil bunun

0|3
    0|0
  • ünal eskişehir kulübü başkanıyla aynı cafede ayrı ayrı masalarda oturarak artislik yaparsa alper'i böyle kaybeder.. aziz değil ayrı masaya başkanın yanına bizzat giderek bu transferi bitirdi. herşey para değildir biraz saygı ;)

0|1
    1|1
    • Aynı masada oturup konuştular Beyaz Tv'de net izledim sen neyin kafasındasın. Eskişehir başkanı sözünde durmayıp paraya sattı. Herşey para değilmiş. Al video'da izle duy... link

Erkekler Ne Diyor 4

• Es Es başkanı..

1|2
    0|0
  • Eskisehir Yönetiminin fb'nin satılmısı oldugunu herkes biliyor.

Eskisehir baskanı alper'i fb'den baskasına yar etmezdi.

1|1
    0|0
  • alper sorunmu sorun karekter meselesi

bir gün fener birgün gs

memet topuzda öyleydi

fener başka adam bulamıyor galiba

anlamadıkları için gs yı takip ediyor

iki başkan ikiside şikeden arkadaşlar ya

varsın hayrını görsünler

topuzda çok gördüler ya

0|0
    0|0
  • aglamayın galatasaraylılar ahahahah :D.yılın çalımı :D.

0|1
    1|2
    • yılın çalımı 1 liralık futbolcuya 7 vermek mi? dostum ayık ol yabancı sınırlaması olduğu için yerli futbolcusu karaborsa hesabı oluyor

• Yılın Çalımı Alper mi :D Ahahaha

Yükleniyor...