En yakın arkadaşınızın kız arkadaşı size asılırsa ne yaparsınız?

en yakın arkadaşınız geldi sizi sevgilsiyle tanıştırdı kızın niyeti farklı resmen aşılıyor lann ne yapmak lazım arkadsınzla konsurmuşunuz yoksa 3 maymunumu oynarsınız en yakın arkadaşınızı kaybetmek kolay bişey değil hemde manyak bir kız yüzünden

Güncellemeler:
arkadasınıza gıdıp senın sevgılın bana asılıyor dermısınız
tamam anladık yaw soyluyecem yanı ınsaallah cesaretımı toplayabılırsem

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• benim başıma da geldi, hem de arkadaşımla beraber yaşıyorlardı uzun süredir. çocuğu çektim konuştum ciddi ciddi uyardım tekrarlanırsa söylemek zorundayım dedim. o da kendine çeki düzen verdi...ama kız nasıl bir profil ona bağlı tabii eğer arsız bir şeyse belki de onu uyaracağına arkadaşını uyarmalısın.

0|0
    0|0
  • Kizlara bak yaa..soyle arkadasinda kurtlusun o cadidan :)

0|1
    0|0
  • Yüz vermiceksin kıza. uzak duracaksın kız öylede sana ne oluyor?

Ayrıca arkdşınıda kendini katmadan uyarmalısın bu kız ne ayak olum gibisinden:))

0|0
    0|0
  • söylerim ama şöyle derim bu kız sana göre değil bunun gözü dışarıda bence sen buna bağlanma

0|0
    0|0
  • arkdşmn kız arkdşı bana asılırsa döverim :D

0|0
    0|0
  • Arkdaşınla kızın olmadığı zamanlarda buluş sende.Zaten öyle bir kızla arkadaşının ilişkisi uzun sürmez.

0|0
    0|0
  • Gözünün yaşına bakmam derim.

0|0
    0|0
  • Söyle en güzeli hem sen onun iyiliği için yapmış olursun. Belki o inanmayabilir ama olsun yine de ağzından çıksın.

0|0
    0|0
  • En yakin arkadasinsa soylemen gerek. Baska biri olsa arabozucu olarak gorebilirdi ama en yakin arkadasin yalan soyledigini dusunecek degil.

0|0
    0|0
  • nerden alıyo asılma cesaretini? ya sen yüz verdiysen! var mı böyle bir ihtimal? yoksa şayet, alırım karşıma konuşurum ben olsam.

0|0
    0|0
    • laftan anlamıyorsa

• vallahıde aklımdan gectı

• :) şiddete hayır. bakma sen bana..

mesafeli ol arkadaşım. bozma ciddiyetini ve fazla diyoloğa girme.

• beni bağlamaz arkadaşım bu yüzden gidersede güle güle derim

0|0
    0|0
  • sorun benim değil karışmam

0|0
    0|0
  • Seni soylucem derim.

Soylerim.

0|0
    0|0
  • Arkadaşıma söylerim bu durumu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Söylemeni tavsiye etmem .

Başıma geldi , söylemedim uzun bir süre görüşmedim bir süre sonra ayrıldılar .

0|0
    0|0
  • Kızı düzgün bir şekilde uyarırım.Bir daha yapmaması için ikna ederim ve sonra bende yapmayacağına ikna olursam sorun halledilir.Yapmaya devam ederse Arkadaşımı düzgün ve inandırıcı bir şekilde ikna ederim.İsterse beni silsin hiç olmaz şerefimizden olmamış oluruz

0|0
    0|0
    • Güncelleme: Direk olarak o şekilde söylemem .Onu söylemenin de bir adabı var.

• Maymun :))) Basıma geldi hatta şu aralar bile var nedense ben utanıyorum cocugu gördüğüm zaman ama gelip geçiçi diye düsünüyorum bakalım acıklama yapmayı düşünüyorum :)))

0|0
    0|0
  • benim işyerinde vardı öyle asılan bi kız.. tersledikçe daha çok hoşuna gidiyordu.. zor kurtuldum..Allah kimsenin başına vermesin :d

0|0
    0|0
  • o kızın ortadan kalkması lazım en yakın arkadaşım öyle biri ile olacak ve ben tepkisiz kalacam.o kızın doğru kız olmadığını ispatlamaya çalışırım kurtarmak lazım öylelerin elinden dostlarımızı :)

0|0
    0|0
  • ilk önce*çekerim sonrada arkadaşıma durumu hafif bir şekilde anlatırım o da nasıl olucaksa

0|0
    0|0
  • azarlarımm :))

0|0
    0|0
  • Kızı sağlam bir terslerim baktım olmuyor arkadaşıma söylerim.

0|0
    0|0
  • Söylerim tabi neden söylemeyim.

bugun bana yarın başkasına asılır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...