ÖZELLİKLE ERKEKLER YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?

Biriyle çıktınız 3 yıl ayrıldınız .. Sonra barışıp 1 ay çıkıp gururdan yine ayrıldınız . Yanınızda eski sevgilinizi iyi tanıyan bir kız var aile dostu bunlar . Eski sevgilinizi arayıp çektirdim çekiyorum diyosunuz ama ne çektiğinizi söylemiyorsunuz . Yanınızdaki kızla alakası olmadığını ısrarla vurguluyorsunuz . Ve eski sevgilinizi gece iki de görmeye gidiyorsunuz görünce hemen sımsıkı sarılıyorsunuz . Ayakları çıplak diye kucaklayıp eve kadar taşıyorsunuz . Ertesi sabah normal konuşmaya devam ediyor yanınızdaki kızdan ayrılmıyorsunuz , amacınız ne ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dur bakalım kendimi zat-ı muhteremin yerine koyayım.

Oturmamış bir kişiliğim, kişiliğimde sorunlarım var.

Eski sevgilimle yapamadım yeni sevgilimle de beceremiyorum.

Aslına bakarsan kendime itiraf edemiyorum ama bu kafa benim omuzlarımın üstünde olduğu sürece kimseyle sağlıklı bir ilişki kuramayacağım.

İçince gidip ona buna ya da aklımdan çıkaramadığım eski sevgilime sarkıyorum.

Ama ne istediğimi ben bile bilmiyorum.

Daha çok uçkurumla kişilik sorunlarım arasında gidip geliyorum.

Psikopatım tehlikeliyim.

Sana yar olmam be bacım.

En iyisi beni yanına yaklaştırma.

0|0
    0|0
    • Sarhoş değildi . İçkiyi bırakalı baya oldu .

• Yine de bence hayatından uzaklaştır onu. Daha sağlıklı sana daha çok değer verip saygı gösterecek nitelikte insanlar ara... derim.

• bi baklıma haklısın ama şuan için yapamam alt üst evlerde komşuyuz

Erkekler Ne Diyor 4

• çok romantik bir insan sevdiğinin ayaklarını dahi düşünüyorsa bu onu herşeyden çok seviyor demektedir eğer bir başkası olsa güzelliğine bedenine bakardı emin ol seni çok seviyor belki seni sınıyordur ben hayır desem benden vazgeçermi hayatımdaki doğru insan o mu bir ömür severmi bak bunu düşün kararlarında dikkatli ol

0|0
    0|0
    • bi kızla sevdiğin adamı paylaşmak çok zor ama .

• karamsar olma romantik düşünceli birisi hiç bir erkek bunu düşünmez sırf senin ayakların acımasın canın acımasın diye böyle düşünen birisine nasıl olumsuz bakabilirsin bekle sabırla bekle kıskanma o senin

• tamam beklicem durumdaki gelişmeleri bildiririm .

• Bunları yapanın kafasını yaşamak için neler vermezdim.

0|0
    0|0
  • Seni seviyor güvenmiyor olabilir. Seni seviyor ama bazı cinsel ihtiyaçları için kızı kullanıyor olabilir.

sayim mi daha

0|0
    0|0
    • Say ...

Güvenini kıracak hiç bişey yapmadım . Aile dostumuzun kızıyla çıkan da o . Sadece bir ara sana dönsem muhabbeti yaptı barışamazdık demiştim . 2 hafta önce toparlan artık mutlu ol diyodu pekte takmıyodu beni şimdi anlamadım bende .

• mesaj olarak at

• Arkadaşlık isteğime yanıt verirsen atıcam :)

• yanımızdaki kızla sevgilimiyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...