Galatasaray sizce seneye şampiyonlar liginde ne yapar?

Ben yarı final ya da final bekliyorum kadromuz çok iyi drogba var sneijder var burak var nani geliyo filan inanılmaz güçlü avrupada elit takımlar düzeyindeyiz sizce ne yaparız cl'de?

• Şampiyonlar ligini alırız
    0% (0)10% (1)9% (1)Oy Ver
  • Final
    0% (0)10% (1)9% (1)Oy Ver
  • Yarı final
    100% (1)50% (5)55% (6)Oy Ver
  • Çeyrek final
    0% (0)30% (3)27% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe gibi Bate'ye Plzen'e 10 kişi gömülmedik. Köy takımlarından sonra ahaa Lazıo geldi dedik sonra bir baktık ki adamların takımın yarısı sakat. O kadar sakar var ki defans dörtlüsünü üçe indirmeyi planladılar. Hele hele birde maçta 10 kişi kalınca 1i penaltı diğeri karambolden gol bulunur. Adam gibi bir takım gelir sonunda Benfica. Kadıköy'de Lima gibi oyuncuları sokmaz TD'si sonradan sokar. Fenerbahçe'yi bir o maçta beğendim. Fenerbahçe kadar ballı takım yoktur Avrupa kupalarında. Türkiye liginden daha fazla penaltı kırmızı verildi lehine. Ayrıca Moskova takımı şuanda liglerinde 6. mı ne. O Moskova ki Şampiyonlar Liginden Fener'i eleyen takım. Düşünün artık :D

Galatasaray ne yaptı. Zeminin azizliği olmasa rahat gruptan çıkardık ama öyle böyle çıktık. Schalke geldi. Bizim maça kadar sözde yenilmezdi. Real'e deplasmana gittik net penaltımız verilmedi. Hatta iki penaltı. Sonra evinde hayal gibi 3-1 skoru buluyorsun. Deplasmanda verilse o kararlar GS mutlaka atlardı turu. Elensekde en azından takdir toplayarak elendik rezil olarak değil.

O yüzden Galatasaray Fenerbahçe'den Avrupa'da daha çok iş yapar. Fenerbahçe'nin şu oyunu ile Braga'yı dahi geçemez...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• gizli uçmuşsun :)

0|1
    0|1
  • Oğlum bıkmadınmı bizim hakkımızda sorular sormaktan hadi bana cevap ver sıkıyorsa

0|2
    0|2
  • final oynar

0|0
    0|0
  • Yarı finale çıkabiliriz Fener 2. turda elenir...

1|0
    0|3
  • galatasarayın dötü çok kalkmış. hedef gruplardan çıkmak olur. sonrasına bakılır.

geçen seneki gibi ballı gitmez her zaman işler.

0|0
    1|1
  • yarı finali kesin görür

0|0
    0|0
  • bugün galatasarylılar yine gizlenmiş:) nani inşallah gelir onunla ilgili haber var link

0|1
    0|0
Yükleniyor...