19 yasindayim universiteye tekrar hazirlanacam aklimi dagitmak icin spor yapmak istiyorum sizinde onerileriniz var mi?

Bunlar dusunduklerim sizinde oneriniz varsa beklerim

• badminton
    0% (0)33% (2)12% (2)Oy Ver
  • tenis
    50% (5)33% (2)44% (7)Oy Ver
  • kano
    20% (2)0% (0)12% (2)Oy Ver
  • okculuk
    30% (3)17% (1)25% (4)Oy Ver
  • kurek
    0% (0)17% (1)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi bu sporların neredeyse hiçbiri ben çıkayım dışarı yarım saat takılayım diyemeyeceğin sporlar. Okçuluk özellikle epey maddiyat isteyen bir spor. Kano ve kürek (Ben de eski lisanslı kürekçiyim) için en basitinden su ve tekne lazım. Ayrıca hiçbir şey bilmeden çıkarsan düşme olasılığın çok çok yüksek. Badmintonın Türkiye'de yaygınlık derecesi düşük. Belki tenis seçilebilir. Çünkü internet üzerinde insanlar birbirleriyle anlaşıp şurada maç yapalım diyebiliyorlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten kendi kafama göre değil kursuna gidip yapmak istiyorum tabi maddiyatı çok yüksek olmasa iyi olur yani kafamı dağıtmak için dedim ama ağırlık verecem yinede gittigim sporda lisans almak isterim öyle savsaklamam ona göre uygun arıyorum

• 3ay

Tesekkurler ilgin icin

• 3ay

Rica ederim.

• Bence de Yap. Vücut yap

0|0
    0|0
  • badminton bilirsen acayip sarıyor okulda oynamıştım bir kez ama tabiki basketbol

0|0
    0|0
    • 3ay

Basketbol icin fazla yasli kaldim bence tek basima potaya basket atmakda istemem ama benim yasimdakileri oldugu kurslar var mi bilmiyom

• 3ay

13 yaşımda anadolu efes seçmelerine katılmıştım seçilememiştim pes etmiştim çok pis 3 lük atarım varsa yazılmak istiyorum 1,80 boy 95 kilo alırlarsa bütün zararlı şeyleri bırakıcam heöen

Yükleniyor...