Pilates yapıyorum diyebilir miyim?

Arkadaşlar spor salonuna gidicek kadar bir bütçem yok, öğrenciyim. Ama pilates setim var. Plates toplarım, lastikler, dambıllar falan. Evde yapıyorum video izleyerek. İzleye izleye çoğu hareketi öğrendim zaten. Ama spor yapıyomusun diye soranlara pilates yapıyorum diyebilir miyim? Yani bir sporla ilgilenmek için illa spor salonuna mı gitmek lazım. Evde yapıyorum, pilates yapıyorum diyebilirmiyim?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Spor spordur nerede olduğu nasıl olduğu fark etmez.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki diyebilirsin yapiyorsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Spor salonuna gitmiyorsun ama spor yapıyorsun. Ama soran olursa bence plates yapıyorsum diye soyleme cok ozenti bir davranıs olarak algılanabilir. Hoca ile yapılan ozel ders ustune kurulu bir ders olduğu için soyleme derim.
    Tabi bizim gozumuzde plates yapıyorusn :D

0|0
    0|0
  • spor salonuna neden gidilir? ya o mazemeyi almaya paran yoktur ya yerin yoktur ya da spor salonunda çalışırken daha çok haz alıyorsundur :D spor yapıyorsun illa plates değil evde şınav çek spor yapıyorum de doğrudur :) tavsiyem ağırlıkları ve vücut ağırlığını kullanarak spor yap plates de güzelde biraz hafif kalıyor

0|0
    0|0
  • Tabi ki diyebilirsiniz, platesin mantığı açma germe yani kültür fizik hareketleridir. Bunları yaptıktan sonra kendinizi bir önceki halinize göre daha zinde hissediyorsanız ne mutlu size. Tabi biraz da ter atacak, kalori yakacaksınız. Düzenli olarak 1-2 saatinizi ayırmanız yeterli. İlla spor salonuna gitmeniz gerekmez.

0|0
    0|0
  • Bu Macaristan 'a gitmeyip orayı anlatmak gibi bir durum olur.
    Yanlış anlama yermek için demiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...