Volkan Demirel'e verilen 5, Raul Meireles'e verilen 4 maçlık ceza onandı. kararı nasıl buldunuz?

aykut kocaman derbi sonrası erteletme hakkımız var diyordu ama olmadı bununla ilgilide ne diyeceksiniz?

sabrinin cezası tahkime gönderilmedi spor yorumcuları niye gönderilmedi diyor galatasaraylılar sabriye cevap versin fenerbahçeliler de volkana ve meirelese ve aykut için

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• adalet sadece pascala işliyormuş bunu anladık

0|1
    0|0
  • Sağlam bir Fenerli olarak diyorum ki... " Beter olsunlar beterrrrr...! "

4 maç değil en az 15 er maç vermeleri lazımdı.Sadece futbolculara değil, yöneticilere, teknik direktörlere...

0|0
    0|0
    • önce dirsek atan volkan önce küfür eden volkan karnıyla sabirye vuran volkan sabride gel beni döv mü dieyecekti helal olsun tarafsızlığın için teşekkürler

• MAç öncesi açıklama yapan yavşak aziz yıldırımı saymazsam sahaya çıkmadan önce futbolcuların soyunma odalarında birbirlerini nasıl tahrik ettiklerini bilmem ama haklısın ilk kışkırtma volkandan drogbaya sonra emreden meloya geldi..Ama dediğim gibi saha içinde bunlar birbirlerine çerez yer gibi küfür ediyorlar...ilk kim başlattı tam bilinmez fakat 1 cana mal oldu... Yeter artık adam gibi topunu oynasın herkez, bizde bırakalım fanatizmi...

• iyi oldu hoş oldu.

0|1
    0|0
  • futbol fenerasyonu iş başında noumaya 7 ay verildi meirelese sırf tipi yüzünden bile 7 ay verilir de yaptıkları aynı hareketten dolayı birine 7 ay birine 4 maç ve onandı diyorsun fenerasyon göz boyuyor

1|0
    0|0
  • fenere 3 temmuz sonrası yapılan kıyaklardan galatasarayda iyi nemalandı.

kimse duruş falan demesin gs de bozuk fb de.

cezaların ertelenmesi rezalet bir karardı inş. bundan sonra tekrarı yaşanmaz.

0|0
    0|0
    • volkan önce dirsek attı sabriye sonra sabri ne gerek var dedi sonra volkan küfüfr etti ve anormalleşti bence adalet sıfır sabri volkana çıkışmıyacak mı yani yazık yazık yazık

• Meireles'in şeyi = Volkan'ın kafa. Cezayı verenler böyle diyor ben demiyorum...

1|0
    0|0
  • niye az vermişler acaba diyerek şaşkınlıkla karşıladım

0|0
    0|0
  • bugün Galatasaraylılar yine gizlenmiş.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Meireles dengesizine iğrenç hareketinden dolayı 4 maç ceza veriliyo daha üstüne erteletme talebinde bulunuyolar adamlarda ki lükse bakar mısın ya .. : /

0|0
    0|2
Yükleniyor...