Alper Potuk transferi hakkında görüşleriniz neler?

Fenerbahçenin Gs nin elinden aldıgı bu transfer hakkında görüşleriniz neler ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• hayırlı olsun

1|0
    0|0
  • Galatasaray'a söz vermişti, hatta bizim yöneticiler borsaya bile bildirmişti ismini. Ama parayı görünce kıvırdı Alper efendi, karaktersizin biriymiş. Fener'de harcanacak. GS'de futbol hayatı biten yok ama FB'de futbol hayatı biten çok.

0|0
    0|0
  • aziz'in yıllarca basta kalmasının tek nedeni,yıllarca gs'nin elinden 2 kat fiyat cekerek topcu almasıdır.

sonra bu topcuları bir güzel yedekte cürütür.maksat bellidir;

Gs'ye gitmesinde,gerekirse futbol hayatı bitsin.

Gs Şampiyon oldu,ee aziz gündemi degistirmek zorundaydı.

fb Alper ile anlastı ama Gs anlasmıs gibi gösterildi,sonra Alper fb'de denildi.

Aziz'in Klasikleri :)

0|0
    0|0
  • Transfer döneminde ksye girmemek gerekiyomuş. bunu anladım

0|0
    0|0
  • galatasarayın gücü var imkanı var bu sezon için. istediği topçuyu alır ama fener ne demeye salça oluyor anlamadım. önümüzde beşiktaş örneği varken fenerin taraftara şirin görünme adına paralarını saçmaması lazım

0|0
    0|0
  • Fenerde Fernandes'i alıyordu :D

0|0
    0|0
  • gs yıne avcunu yaladı dıye dusunuorm:D

0|1
    2|2
  • Allah aşkına Alper'e 12-13 M verilir mi ya. Kim Alper. Drogba-Sneijder toplamda o fiyattan aza geldi. İki üç adam geçiyor diye. Alper kaç gol atmış bir bakın bakayım. Aykut'un elinde heder olacak.. :D

0|0
    0|0
  • pahalı diyenler kendini avutuyor. yerli ve iyi oyuncu altın gibi az bulunuyor çok para ediyor. dünya piyasasında fazla para ancak yabancı kısıtlaması geleceği için yerli piyasada az para.. ama yabancı sorunu olmasa fernandesi isterdim

0|0
    0|0
  • alper bir selçuk inan burak yılmaz sneijder drogba değil alperin bonservisine 12 m euro verileceğine gider gökhan inleri alır aynı paraya üstüne bide transfere ayrılan bütçeyle arda turan gibi yerli yıldızları alırsa alper potuk un adını bile kimse hatırlamaz

0|0
    0|0
  • Nani için bastıran Galatasaray, Fenerbahçe'nin de devreye girdiği iddiasıyla çalışmalarını hızlandırdı.

link ben galatasarayın tutuştuğunu düşünüyorum

0|0
    0|2
Yükleniyor...