Kızları anlamak mümkün mü?

Kızları anlamakla vakit kaybetmeyin bırakın onlar bizi anlasın bence çünkü onları hiç anlamıycaksınız zaten kendileri bile ne istediklirini bilmiyorlar...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir sürü kızla takılsan muhakkak anlarsın . kızdan kıza fark oluyor elbet ama genel hatlarıyla hepsi aynı .

mesela sabah "günaydın" mesajı atan kızın "ben uyandım , benimle ilgilen ." demek istediğini anlamaya başladığın gün kızları ufaktan çözmeye başlamışsın demektir .

kız arkadaşlarımızın zoruna gitmesin ama kızlar erkeklerden her zaman bir adım geriden geliyor .

0|0
    0|0
    • bunları bilmeyenmi kaldı o kadarını biz de anlıyoruz kadınlar ilgi ister ...

• ''kadının önüne dünyayı sersen şu tarafa serseydik derdi'' sanırım bu söz her şeyi anlatıyor

• :) kadınları anlamak zaten onun ne tarafa sereceğini bilmektir .

Kızlar Ne Diyor 5

• sen bir erkeksin.doğduğundan beri annen seni anlıyor.peki anneni kim anlıyor hiç düşünüdün mü ?

0|0
    0|0
  • bu herkes için geçerli

0|0
    0|0
  • erkekler içinde geçerli bu nato kafa nato mermerler !

0|0
    0|0
  • tabiikii anlamak mümkün yaa çok abartıyonuz ara sıra tamam biz istediklerimizi bilmiyoruz diyelim dedik bile siz çok mu biliyosunuz neyse burda erkekler şöyle kızlar böyle tartışmasını yapmıycam loo

0|0
    0|0
  • Kızları anlamak istersen anlarsın saten kızları anlamak korktuğunuz kadar zor bir şey değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• zengin,yakışıklı,başarılı,karizmatik,kariyerli,zeki,biraz romatik biraz maço,eğlenmeyi bilen,dinlemeyi bilen,karşındakinin istedikleirini söyleyen ve kendi dertlerini söylemeyen biri olursan seni çok severler.

0|0
    0|0
  • Empati yeteneğin yok diye kızlara ne istediklerini bilmiyorlar demen çok komik dostum. Aslında gayet iyi anlıyoruz ama çoğu erkeğin işine gelmiyor bazı şeyler. :)

0|0
    0|0
    • kızları iyi tanımıyorsun sanırım

• Sen çok biliyorsun.Biliyorsan niye soruyorsun? Git insanlara nasıl hitap edeceğini,nasıl davranacağını öğren.Ben seni anladım merak etme.Şimdi git işine bak.Seninle hiç uğraşamayacağım.

• ha benim çok vaktim var seninle uğraşacağım bir yürü git mk

• anlayan varsa eşşek olurum...

0|0
    0|0
  • Bende anlayamiyorum artık.

0|0
    0|0
  • ben anladım .

0|0
    0|0
Yükleniyor...