Kızlar, partnerinizin arabasının olması sizin için önemli midir?

Kızlar birisine ilgi duyduğunuz zaman arabasının olup olmaması tercihinizi etkiliyor mu? Partnerinizin arabasının olması sizin için ne kadar önemli? Sizce neden önemli?

• Arabası yoksa yüzüne bile bakmam.
    4% (2)26% (14)16% (16)Oy Ver
  • Sadece arabası olması yetmez, aynı zamanda yüksek model, ihtişamlı bir arabası olmalı.
    4% (2)17% (9)11% (11)Oy Ver
  • Motosikleti olmasını tercih ederim.
    6% (3)6% (3)6% (6)Oy Ver
  • Hiç önemli değil..
    45% (21)35% (19)40% (40)Oy Ver
  • Biraz önemli..
    41% (19)16% (9)27% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Mesela şöyle bir senaryoda önemi anlaşılabilir;

Kamil ile Alev sevgili olsun

Alev arkadaşlarıyla kahve içiyor olsun.

Ve desin ki; "Kızlar benim kalkmam lazım, birazdan Kamil gelecek, bir arkadaşın doğumgunune gidecez."

Şimdi bu noktada kamil cix bir arabayla mekana gelip alevi alırsa( link Alev, evde kalmış çirkin arkadaşlarını kıskandırmış olacak.

Ama Kamil dolmuştan inerse aynı etkiyi oluşturamaz.. bence..
Belki sizin öyle bir takıntınız yoktur, ve doğru olanı da budur ama ne yazık ki günümüz insanlarının yüzde 90 ı tek bir şey için yaşıyor "statü" ..

0|0
42|29

En İyi Kız Görüşü

• Bazı kadınlar pahalı hediyeleri severler. Spor arabaları, lüks mekanları, hesap ödeyen abileri. Bazı kadınlarsa, saçlarının taranmasını severler. Ayaklarına oje sürülmesini. Bazıları ise uyumadan önce masal anlatılmasını, gözlerinin içine bakarak gitar çalan adamları..

1|5
    0|1

Kızlar Ne Diyor 41

• Birlikte otobüse bineriz nolcak :D

2|11
    0|1
    • Güncelleme : Etkilemek isteyen kim?

• samimi evap benec teşekküler...

• Rus kızı gördüm galiba.

Evet evet, gördüm gördüm rus kızı gördüm.

Aha rus kızı vallaha rus kızı.

Yıllardır burada Rus rus diye diye dilimizde tüy bitmesi rastlantı/tesadüf değil.

Site ahalisi, lütfen, şu verdiği cevaba bir bakınız. Bakınız da utanınız lütfen...

N'olur sizde azcık özenin bu modele.

Tez en iyi cevap seçile!

• benim için önemli değil

0|2
    0|1
  • Önemsiz ama şöyle bir bebekle gelse fena olmaz :) link

Ama sırf o bebekle gelmiş diye onunla birlikte olacak değilim.Yani ne olursa olsun yine onu seçerdim, motosikletini falan değil.

Kimseyi kıskandırma, hava atma ihtiyacı içerisinde değilim.

0|0
    0|0
  • Çok hoşlandıysam önemli değil; aşık olduysam hiç önemli değil.

0|2
    0|1
  • araba önemli çünkü rahatlık ve kolay ulaşım demek. gezen insanlarsanız gece gündüz biryere giderken sevdiceğinizle arabayla dolaşmak oldukça keyifli olur çünkü hadi basıp eskişehire gidelim bile diyebilirsiniz. akşam bir mekana gittiğinizde arabadan inmek de hoş oluyor açıkçası. araba yine mekan sıkıntısı sorununada çözüm bulan bir buluş. ben arabamla sevgilimi alıp dolaştırmayı da severim tabii yanlış anlaşılmasın bende eve alır bırakırım gezdiririm güzel bişey araba

1|0
    1|0
    • Bence çok doğru. Aslında arabanın sevgili-eş ile de alakası yok. Hele büyük bir şehirde yaşıyorsanız, araba kendiniz için de bir ihtiyaçtır. Üstelik günümüzde lüks bir şey de değildir. Her bütçeye göre oldukça ekonomik araçlar var. Ama yoksa da sorun olmamalı. Hele hele birbirini sevenler için hiç sorun olmamalı. Sorun oluyorsa, mesele arabanın yokluğu değil, sevginin yokluğudur.

• yoksa sorun değil evlenince birlıktee calısır alırız

0|3
    0|1
  • önemsemem nedir bu erkeklerdeki araba takıntısı ya hayır alıncada batıyor satıyorlar babam eline geçen her parayla araba aldı sattı o parayla şimdiye kadar 1 ev almıştı çok fazla takmayın şu araba işini eğerki imkanınız elverirse ilerde alırsınız aksi taktirde ayranı yok içmeye atla gider s...çmaya durumuna düşmeyin

0|3
    0|0
  • Değil. Olsa da olur, olmasa da.

0|2
    1|1
  • kariyeri olsun da. araba nedir ki alınır. zaten benım araba var. alsın o kullansın :D sefgulum degilmi,:D oyş :D

0|2
    0|0
  • benim bile var onun olmasınmı

0|2
    0|4
  • olmasın daha iyi.ama bır Harley'i olursada süper olur :D

0|3
    1|1
  • sevgiliyi hiç bir zaman hava atmak için edinmem... :)

0|0
    0|0
  • Hiç önemli değildir. Önemli olan minibüsle de götürecek olsa bile seni yanlız bırakmamasıdır.

0|0
    0|0
  • Hiç önemli değil, hatta ciddi düşünüyorsam, ilerde beraber almamız daha hoşuma gider:)

0|1
    0|0
  • yanı olursa ıyı olur:) bıde senden oncekı sevgılısının varsa yanı alısmıssa bı kere zor gelebılır. ama seven katlanır yanı:)

0|0
    0|0
  • önemsiz.

0|1
    0|0
  • olsa fena olmazdı ama olmazsada sorun olmaz biz beraber olduğumuz sürece yürüyerekte gitsek biyerlere bu bana koymaz

0|2
    0|1
  • sadece br detay araba önemli değil yani

0|1
    0|0
  • önemli değil.

kendisi yeter bana...

0|2
    1|1
  • önemli rahat oluo

0|1
    0|7
  • ben onunla bisikötööööö binerim :D

0|2
    0|2
  • olursa +1 önde götürür buda arkadaşlarmı kıskandırmak için değil kendi keyfimden :D haa motor olursa guze bitane onuda alırız :d

0|0
    0|1
  • evlenince ikimiz ehliyet alırız süreriz.ama evlenince olsun ikimizinde canımız sıkılır sonra...

0|0
    1|1
  • Hiç önemli değil

0|1
    0|1
  • Hiç önemli değil..

0|0
    0|0
  • Hiç önemli değil..

0|0
    0|0
  • Olmasin arabasi, arabama binmedin tribi cekilmiyo abi ya

0|0
    0|0
  • olsaydı iyi olurdu ama yok maalesef :D

0|0
    0|1
  • önemli değil otobüs vs daha eğlenceli oluyo zaten :)

0|1
    2|1
  • Tabiki D, arabasi olmazsa olmaz olurmu ya..

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 29

• Kesinlikle ve katiyen en önemli şeylerden biridir.

Belkide sırf buna inat araba almıyorum.

Dünyanın en pahalı benzinini kullanacak kadar keriz değilim belkide.

Zaten pek ihtiyacım da olmuyor. Parasını da borsada/altında falan değerlendiriyorum.

Dediğin gibi "statü" herşey olmuş. Eşşeğe altın semer giydirince başbakan muamelesi görüyor artık. Ama mesele, istediğinde o statüye erişebileceğini bilmek. Bilince ulaşmak için bir isteğin kalmıyor ki. Nasılsa yarın gider alırsın en kral statüyü...

Ha 8 yıldır sevgilim yok. Çok da isterim.Biliyorum ki alsam, 1 ay içinde çok güzel, en güzel bir sevgilim olur. Ama o araba benim diye o statüye gelen sevgilinin ttaaa ****** koysunlar! Bize biz olduğumuz için gelsin, sevgilimiz olsun, sonra arabayla gezmek istesin isterse... hangi modelden isterse...

0|3
    1|2
  • kız arkadaşımın kesinlikle arabası olmalı.öyle sıradan bişey de olmamalı.bmw, mercedes ten aşağısını kabul etmem.ve bana ayda 5 bin tl nakit verecek geliri de olmalı.bunlar yoksa o kızın yüzüne bile bakmam

0|2
    0|1
  • arabaya bakan hatundan hayır gelmez:) araba lazım bir şey zaten ihtiyaçtır.Ama büyük şehirlerde arabası hatta lüks arabası olanlarda toplu taşımayı kullanıyorlar malum trafik yüzünden.uzak,gidilmesi sıkıntı olan alanlarda ve yazlık gibi yerlerde araba çok lazım. günümüzde bir çok hatunun arabası var zaten.Evi olacak arabası olacak? yok ya :) hatunun evi arabası var mı?:) hep erkeğin olacak herşey zaten:) motor da güzel şey.ihtiyaç bunlar.Motor keyif işidir.Güzeldir motor kullanmak.Ama İstanbulda motoru keyifle kullanacağınız alan sayısı kısıtlı malesef.Bisiklet de güzeldir.

0|0
    0|2
  • bu kızdan kıza değişir..ama ben kız lsaydım sorun olmazdı diye düşünüyotum..arabam var ve onu kız ayarlamak için kullanmak veya artı sağlaması için kullanmak basitlik gibi geliyor o yüzden biriyle tanışırken arabamdan bahsetmem...beni ben olduğum için sevsin diye düşünürüm...

0|1
    0|0
  • ahahah :D ankete çok güldüm ya a şıkkında 13 erkek var olaya bak :D

0|0
    0|0
  • Oda bir etken tabi ama bunun sonu yok yukarıda verdiğin arabayla gelir alır bir diğeri gelir motorsikletle alır kamil yine ezik duruma düşer ki insan oğlu doyumsuz hep daha fazlasini daha iyisini ister , önemli olan araba olup olmaması değilde araban olupta Türkiyede depoyu fulleyebilmekte iş :) bunlar ufak ayrıntılar ama kızların bu çocugun arabasi yok ben bunla çıkmam şunu yapmam bunu yapmam diyenler illaki çıkar ama genel olarak çok takıldıkları bir bölüm değil diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • tercihini etkilemez ama olsun isterler tabi

0|2
    0|2
  • Çoğu kişi hiç önemli değil demiş ama gerçekçi değil malesef. Kaliteli güzel ve pahalı bir araba kim istemez ? Özellikle kadınların gösterişi sevdiğini düşünürsek. Yıllardır ayşelerde otomatik bilmemne makinası var bende istiyorum diye kafa ütüleyen bayanlar olmadı mı ? Biraz gerçekçi olun lütfen. Heleki maddiyatın çok önemli olduğu bu devirde.

0|0
    0|0
    • kardeşim boş konuşmuşsun burda ki herkez söylediginin gerçek oldugunu biliyor yani hiç önemli degil diyenin önüne 2 seçenek koysan emin ol bahsettigin gibi bişey çıkar ortaya boşuna yormuşsun kendini yazarak :)

• Biliniyor diye söylemeyelim mi :)

• hacı bende motor var iş görür mü :D

2|0
    0|1
  • kamilin arabaya bak valla :))

güzel soruydu dostum hep öğrenmek istemişimdir bunun cevabını.

5 yıldız..

0|0
    0|0
  • ya ben bişi diyimmi burdakiler ya başka dünyadan gelmişler ya da burda meydanı boş bulduk hesabı kızların %99 sevgilisinin arabası evi olsun ister ben şahidim arkadaşımdan:)

0|1
    0|1
  • D: Hiç önemli değil derler ama içlerinden isterler aslında...

0|0
    0|0
  • Bende de tam bir tezat durum var, araba var ama gidip alacak sevgili yok :) Ama araba bir mutluluk kaynağı ve en önemlisi özgürlük demek.

0|0
    0|0
  • Burda önemli olan birbirini sevmek mi yoksa sevgili adı altında milleti mi çatlatmak ?

0|0
    0|1
  • ben şimdi araba kullanmayı bilmiyorum kaptanım ben gemi kullanmayı biliyorm ben napcam gemimi alcam:D

0|0
    0|0
  • bence bu zamanda tek sıkıntı da bu..

kız cüzdana erkek ... bakıyor.

saçmalık ötesi bir durum..

0|0
    0|0
  • ben arabam var fakat hatun yok.:D

0|0
    0|0
  • kızlar kesinlikle önem veriyor. vermiyorum diyen yalan söylüyor

altımda bmw,audi gibi araçlar var...

bir iki tur attıgımda kızların etrafında dilleri düşüyor

biraz muhabbetle o kızı araca bindirmek kolay..

0|0
    0|0
  • arabada yaşanıcak romantizimde farklı bir tat bırakır :)

0|1
    0|1
  • ne arabası ya sevgilim olsun ben onu halk otobüsünde kucağıma otutturupta götürürüm :D

0|0
    0|1
  • Senaryoyu sevdim :) Ne de olsa sevgilisinin arabası varsa o kızın arkadaşlarına karşı bir havası olur :) Ve kızlar da zaten bundan çok hoşlanır :)

0|0
    0|1
  • olacak tabi yoksa bu ilişki başlamadan biter benim bile varsa o da almalı bir tane konvoy yaparız :D

0|0
    0|1
  • Kamilin tip te tam karizmaymış be hocam :)

0|0
    0|0
  • Boşuna Scirocco almadık.

0|0
    0|1
  • babalarında araba vardı ya erkek arkadaslarındada olması lazım :D

0|0
    0|1
  • önemli değil gerek yok

0|0
    0|1
  • ilk arabam 15 bin liralık falandı hiç kız arkadşım yoktu dedemin işleri iyi gitti çok şükür şimdiki arabam 100 bin tlnini çok üzerinde 24 sene boyunca yanına bile yaklaşamadığım kızlar 25. senemde yatağımda çıkmaz oldu cevap seni aydınlatmıstır umarım

0|0
    0|0
  • Sustum söyleyecek sözüm kalmadı

Küstüm kaderime küstüm

Neler umdum neler bekliyordum

Kalbim anıların sessiz rıhtımı oldu

Yağmur inat etti yine kuraklık

Güneş batıp gitti yine karanlık

Beklemek boş yere umut yok artık

Sevdim umutsuzca sevdim en yazık

Gittin dönüşünden umut kalmadı

Düştüm ateşine düştüm

Bitmez o aşk bitmez sanıyordum

Artık yarınlarım sensiz olacak

0|0
    0|0
  • Baba parasına bağlı üniversitede arabanın olması. Evet araba artıdır kızların gözünde. Çünkü rahat lan. Hoop geliyor adam seni arabayla alıyor, püfür püfür esiyor, rahat, oynasırsınız, araba sürerken agresifleşen erkek çekici olur kadının gözünde vsvs

Ha üniversitede arabamız olmadı diye intihar mı edecegiz ? Hayır. Çalısıp alırız biz de 24-25 yaslarında.

0|0
    0|1
Yükleniyor...