Profesyonel biri bilgilendirebilir mi?

bir donem çok sağlıksız beslenme ve hareketsizlik yuzunden bel bolgem kalınlaştı her gun once ip atlayıp sonra bel bolgesine yonelik hareketler yapıyorum beslenmeme de çok dikkat ediyorum sizce sonuç alır mıyım yani boyle giderse 1 ayda kaç cm incelebilir? Kilo problemim yok kilo vermek istemiyorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel olarak yağ yakma diye bişey yoktur. Bu yüzden sadece bel bölgesine yönelik hareketler yapmakla bir sonuç elde edemezsin. Yağsız beslenip kardiyo egzersizleri yaparak vücudundaki yağları yakmalısın. Ama tükettiğin gıdalarda protein olmalı. Aç kalıp ta yağdan vereyim derken kastan verme.

0|0
    0|0
    • 3ay

İp atlıyorum kardiyo olarak daha sonra o hareketleri yapıyorum her gun mutlaka yumurta falan tuketiyorum

• 3ay

O zaman dogru yoldasin devam 💪🏼💪🏼

Erkekler Ne Diyor 1

• Bele yönelik hareketlerle zaman kaybetme yağ yakamazsın öyle :) Birincisi ekmeği şekeri unu komple kes. Bol protein, sebze al. Su iç. Dışarıda yememeye çalış. Son öğünü yatmadan 4 saat önce al. Kahvaltıyı atlama. İp atla, koş, yürü, ağırlık çalış, sıkılaşma hareketleri yap. Haftada min 3, max 5 gün çalış. Antrenman öncesi demleme yeşil çay ve sade kahve alabilirsin.

0|0
    1|0
    • 3ay

dediklerini yapıyorum zaten arada çikolata kaçamağı oluyo sadece çapraz mekik falan işe yaramaz mı hiç ip atladıktan sonra yapıyorum

• 3ay

Dumbella kol ve popo hareketleri de çalışıyorum çok sağol

• 3ay

Aynen onları da eksik etme çok faydasını göreceksin rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• çok cahilsin

0|0
    1|0
  • Diyetisyene git

0|0
    0|0
Yükleniyor...