Terazi kadını, ikizler erkeği çekimi doğru mu burçları bilenler?

Ben teraziyim, o ikizler, burçlarımızın birçok özelliğini taşıdığını düşünüyorum. Sevgili ya da arkadaş değiliz haftada bir kaç kere gördüğüm bir adam. Ama bana zıt olmasına rağmen ona garip bir çekim duyuyorum o da bana sanki ama emin değilim(gerçi bir kere ağzımı yoklamıştı bişeyler yapalım diye ama, üstü kapalı...). terazi ikizler ilişkisi yaşadınız mı hiç, nasıl olur?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence yanlış bir çekim, ayrılıp aslan burcu denmeli

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Terazi kadını dengesizdir.Kıskançtır.Edebiyata düşkündür. İkizler erkeği iki yüzlüdür , yanardönerdir.Sen yay burcuna yönel . Yay erkekleri çapkın olur .Gül gibi geçinirsiniz

0|0
    0|1
  • Burçlara inananlar hala kaldı mı ya?

0|0
    0|0
  • anlamadıgım arkadasın degılse neyın?haftada bır gorusuyorum demıssın yanı bır samımıyet var akrabanın arkadası, arkadasının arkadası falan mı?yenı sevgılınden ayrıldıgını dusunuyorum ve bu yuzden bosluktasın bunu yazından tahmın ettım..bu cocukla cınsellıkten baska bırsey ustune kurulamaz ılıskın benden demesı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ikizler cok tehlikeli , anlayamiyorum onlari. Bi öyle ler bir böyle.. Iki yüzlüler. Ve onlara bir kisi yetmez.Flört etmeyi falan cok severler

0|0
    0|0
  • yasamadim ama ikisi de hava grubu bnce birbirinizi anlarsiniz terazi de ikizlerde eglnmeyi sever bnce güzl iliski :)

0|0
    0|0
  • çok güzel bir birliktelik anlaşırlar uyum saglarlar kesinlikle :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...