Kaslarım neden büyümüyor?

Uzun süredir spor yapıyorum 6 7 ay kadar ama kaslar büyümüyor beslenme falan değil tam tamına diyeti yapıyorum protein tozu da alıyorum neden büyümüyor olabilir ağırlıkları fazla giriyorum

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• kasları çok yoruyosundur? her gün mü yapıyosun?

0|1
    0|0
    • 3ay

Haftada 3 gün kollar 35 cm oldu daha da büyümüyor

• 3ay

haftada 3 gün az en az 4 gün olmalıen azından ben öyle uyguladım, ve kolları geliştirmek öyle acı verici birşey ki ağrıdan kıvranmalısın eğer o acıyı hissetmiyorsan ağırlıkları kaldırdıktan sonra titremiyorsan kendini yormuyorsun demektir

• 3ay

spora gidiyosan spor hocanla konuş

En İyi Erkek Görüşü

• protein tozu da alıyorum cümlesini duyunca anladım ki beslenmende sorunların var :) beslenmen nasıl anlat bakalım

0|1
    0|0
    • 3ay

kahvaltıda 2 dilim kepekli ekmek zeytin peynir domates salatalık 2 adet haşlanmış yumurta
      birkaç saat sonra 6 7 kuşbaşı olmak üzere haşlanmış tavuk göğsü
      birkaç saat sonra yulaf ve yoğurt
      akşam saati de yemek az tuzlu az yağlı olmak üzere ekmeksiz en fazla 1 dilim kepekli ekmekle yiyorum nasıl sence

Kızlar Ne Diyor 1

• Programını değiştir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dahada zorlamalisin

0|1
    0|0
  • Boyun , kilon?

0|0
    0|0
    • 3ay

177 70

• 3ay

kesin durdurur diyosun boy uzamansını

• 3ay

kesin diyemem ama özellikle 20 yaşını daha doldurmadıysan durdurabilir.

• beslenme antrenman ve dinlenme bu üçünden en az birini yanlış yapıyosun demekki

0|0
    0|0
    • 3ay

Acaba çok fazla mi ağırlık kaldırıyorum 12.5 kiloyla giriyorum az tekrar yapıyorum az ağırlıkla çok tekrar yapsam nasıl olur

• 3ay

8 12 tekrar aralığında kasları hissederek çalışman lazım en iyi verim alacağın aralık o ve sürekli antrenman programını değiştirmen lazım 5 ay aynı program olmaz

• 3ay

antenör tutmam lazım oda imkansız :/

• Kilon kaç

0|0
    0|0
Yükleniyor...