Bir kızın size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bir kızın size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız.ve siz bir kıza aşık olduğunuzu nasıl belli edersiniz?

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• müneccim miyim Gider kibar bir sekilde sorarım =)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu konuyu birçok kişi çok yanlış anlıyor.

Bir erkek sizinle daha 3 haftadır çıkarken "aşkım" diye hitap ediyorsa hemen ayrılın. O arkadaş yalan söylüyor demektir. Beğenmek, hoşlanmak, ilgi duymak gibi kavramlar ile aşk karıştırılıyor.

Bir insan aşık olduğunda hayatını eşi olmasını istediği kişiyle birlikte kurar. Onunla beraber olmanın yollarını arar. Bu istek ve arzu eşinin bulmanın verdiği mutlulukla hareket eden bir kişinin hissedeceği ve hissettireceği duygulardır. Mutlu bir insanın hali hemen anlaşılır, sevdiği kişiyle iken ona bakışından belli olur. Eşi başka birşey ile ilgilenirken bile onu seyreder. Onu korur ve kollar. Böyle bir şeyin sözlere dökülmeye ihtiyacı yoktur. Arada sağlanan uyum hemen göze çarpar. Sevdiği kişinin ne istediğini, ne düşündüğünü, neye ihtiyacı olduğunu o bilmese bile seven ondan önce anlar.

Bütün bunlar ve daha fazlası sözcüklere ihtiyaç duyulmadan birbirini seven 2 kişinin arasında doğal olarak gelişen hisler ve düşüncelerdir. Bunları anlamak için sözcüklere ihtiyacınız olmaz. Kalbinizin sesini dinlemeniz ve sevdiğiniz kişinin gözlerine bakmanız yeterlidir.

4|0
    0|0
  • Tabi bu erkeğe göre değişir. Yakışıklı ve fiziksel yönden çok çekici erkekler, tıpkı çok çekici ve güzel kızlar gibi kendilerine kimin aşık olduğunu ayırt edemez.

- Tecrübeli bir erkek karşısındaki kadının eli ayağının dolaştığını farkederek anlayabilir. tecrübesiz erkekler bunu salaklık olarak algılar.

- Kendisine hayranlık belirten cümleler kurulmasından, örneğin çok zekisin, çok iyi bir insansın çok düzgün karakterlisin, çok başarılı bir bilmemnesin gibi sözlerin ve iltifatların abartılı şekilde gelmesinden anlar

- Kendi karşısında özel olarak bakımlı çıkmaya çalışmasından hisseder.

- Onla iken asla başka bir yere gitmek istemeyişinden çözer. Yani birlikte olunan anın sıkıcı bile olsa sürmesini istemesinden.

Peki erkekler nasıl belli eder, ya gizli gizli sürekli bakarak ya hiç bakmayarak ve kaçarak belli ederler en başta. bu süzme dönemidir. Sonrasında ise erkeğegöre değişir. Zira bir erkeğin size aşık mı yoksa sadece birlikte mi olmak istediğini ayırt etmek zordur.

Ben nasıl belli ederim ? Sanırım gider açıkça konuşurum, karşımdakini zorlamadan bilmesini isterim sadece. Sanırım diyorum zira çok sayıda kadınla birlikte oldum ama hayatımda 2 kere aşk yaşadım ikisinde de onlar benden önce kendilerini ifade etmişler benim için aşk sonra başlamıştı.

0|1
    0|0
  • erkeğin aşkını anlamak çok zordur..

hiç öyle sevgi gösterilerine bakmayın..

aşktır ama nasıl bir aşktır.

neyine aşıktır bu önemli..

birde aşık olan kimdir bu önemli..

kızı anlamak basit.

iyice salaklaşır..

aptallaşır..

dünyanın en basit yalanına bile inanır.

inanmak zorunda kalır..

aşağılanır ama eyvallah der..

çok gurursuz,arsız ve aptal olurlar..

ez allah ez...

sesleri çıkmaz..

ne zaman aşk biter..

dünyanın en güçlü canlısı olurlar..

ondan önce imkansız..

0|1
    0|0
  • ben hoşlandıysam , belli ederim. her fırsatta , üstü kapalı yazarım tabiri caizse =) gelen tepkilere göre de onun düşüncelerini anlarım =)

1|0
    0|0
  • Gözler kalbin aynasıdır, yalan nedir bilmez onlar

1|0
    0|0
  • Bilemem ki bir konuşsak?

0|0
    0|0
  • Konusuyorsak konusurken yaptigi tavirlardan gozune hayran hayran bakmasi, mesajlasirken tek kelimelik cevaplar yerine uzattikca uzatiyorsa sohbeti :)

bir kiza asik erkek surekli iltifatlar eder caktirarak ya da caktirmadan..

0|0
    0|0
  • bir kız vardı o kadar yakındıki bana dokunmalar avucumun içini öperdi beni hep merak ederdi hayatımı neler yaptığımı o derece nişanlıydı bir gün sordum aşık olmadığını söyledi sevmediğinide o yüzden anlamak zor

1|0
    0|0
  • hayatım boyunca bana bir kız aşık olmadığı için bilemeyecem

1|0
    0|0
  • Eylemlerim degisir benim. Asik olunca bakmam bakakalirim. Soylemem uguldarim. Dusunmem dalarim gibisinden. Yuze goze yansimalarini anlatmaya ne hacet.

1|0
    0|0
  • çok anlaymam ama çok belli ederim

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=4m7ORlRdpGs adam anlatmış ne güzel :)

0|0
    0|0
  • etmem kendisi anlasın

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • gözlerimi ondan alamam, ve hep onunla olmak isterim...

1|0
    0|0
  • söylemedikce anlamam..anlamak için uğraşa gerek yok..

0|0
    0|0
  • bakışlarından kesişlerinden:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• insanlar yalancı olmuş anlamak zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...