Spor yapasım gelmiyor motivasyonum kalmadı?

Spor yapasım gelmiyor. Sebebine gelince ulan o kadar uğraşıyorum acı çekiyorum sirf boyu uzun hayatinda spor yapmamis biri geliyor herkes ona bakiyor. Ben neden yapiyorum ki o zaman bu kadar zor antrenmanlar? O kadar iyi fizik olmasina ragmen sirf boyum uzun degil diye neden arka planda kaliyorum? Cok moralim bozuluyor?

Güncellemeler:
3ay Saglik icin yapmak lazim diyenler saglik icin haftada 3 4 gun yarim saaat koşarım gidip agirlik altina girip aci cekmem?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Kanka hiçte öyle değil. Ooow kısa boylu kaslı erkekler daha bir hoş bence neyse bb😄😄 bu arada bence spora devam et

0|0
    0|0
    • 3ay

Milyarda birsin

• 3ay

Benim 1.60 sevgilim olmuştu. Gayet tatlı ve uyumluyduk hatta 2 yıl sürdü. Aşk engel tanımaz sevdiğin kız seni boyun yüzünden istemiyosa zaten ondan vazgeç bence. Boy çok önemsiz

• 3ay

175 sirf uzun gozukiyim diye dolgu topuklu 5 cm ayakkabi giyiorum egimlo oldugu icin 3 4 cm uzatiyor ama gwne kisa diyo 150 kkzlar vbile

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• sporu sağlık için yapmak lazım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Saglik icin yapicaksam haftada 2 gun koşarım gidip aci cekerek agirlik kaldirmam

• 3ay

diğer durumlarda kendini iyi hissetmek için. Birilerinin beğenmesi değil senin kendini beğenmen lazım önce.

• 3ay

Ben bwngeniyorum baskasi da begeniyor sonra uuzn biri geliyor herkes ona dönüyor

• birisi beğensin diye değil de kendin için yap illa spor yapmak acı çekmek değil kaldırın bu algıyı kafanızdan

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendim icin de yapiyorum ama benim yaptigimtarzda bir antrenman senin hayallerinin ötesinde olabilir :d evet aci cekiyorum

• 3ay

sence 1 yıl araba kullanan sürücü mü deneyimli olur neyin ne olduğunu bilir 6 yıldır kullanan mı? :)

• 3ay

:D kimin kulandigina gore degisir hahah :D

• Sağlık için fit kalmak için

0|0
    0|0
    • 3ay

Guncellemeye bakar msıın

• 3ay

Tamamdır kolay gelsin sana o zaman

• 3ay

Endomorfum inanilmaz genisim boyuma gore vuxudumun her yeri boyum daha da kisa gozukuyodur

Yükleniyor...