Erkek arkadaşınız tesadüfler sonucu uzun süreli bir ilişkide olduğunu öğrenmek

Erkek arkadaşınızın tesadüf sonucu uzun süreli evlenmek üzere olduğunu öğrenmek ve o kızla tesadüfen konuşmak...durumu anlatmak..ve ortada bırakıldığınız durum..üstelik hamilesiniz...

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• yazıkmı denmeliii insan bu kadar da cahil olamaz yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Oooooffff çok zor durum. Ama hayatın sonu değil, önünüzde uzun ve güzel yapabileceğiniz bir yaşam var. Önerilerim :

1- O adamdan derhal ayrılın ve hayatınızda birşekilde yer almasına asla izin vermeyin

2- Eğer zamanı geçmemişse bebeği aldırın ve önünüzdeki hayata bakın. Şöyle düşünün yaşanacak daha güzel şeyler var.

3- Eğer bebeği doğurmak zorunda iseniz aile ve çevrenizden ne tepki alacağınıza ve koşullarınıza bağlı önerilerim olabilir. En zor konu bu.

4- Bebeği doğuracaksanız hem kendiniz hem onun için güçlü olmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Bol şans.

0|0
    0|0
  • hayat tesadüflerle doludur ama bunlara pek tesadüf denmez bence.

bir adamın iki kadınla uzun süreli ve ciddi ilişkisi varsa ve iki kadın da bunu bilmiyorsa, tesadüften ziyade bile bile lades denir.

adam yalanda ne kadar ustalaşmış da olsa böyle bir şeyin anlaşılmamasına imkan yok. mutlaka bir sürü sinyal vermiştir.

çok zor bir durum ama yapacak fazla bir şey yok. artık bu şartlara göre yeni hayatını şekillendireceksin.

0|0
    0|0
    • Hiç sinyal yoktu malesef...Yine ben tesadüfen buldum...şanslımıyım değilmiyim bilmiyorum:(

• ben hata yaptın bunu hak ettin de başına geldi demiyorum ama hayatımız seçimlerimizin sonucudur. bu noktadan sonra önceden ne yaptın ne yapmadını tartışmanın bir anlamı yok. şu anki durumunu gözden geçirip bundan sonraki hayatını planlayacaksın artık. her şekilde öğrendiğin için şanslısın. zararın neresinden dönülse kardır. artık daha fazla zarar görmeden neler yapabilirisn ona bak.

• hamilelik cehalet olarak görüyorum düzgün insan sizi evlilik öncesi hamile bırakmaz yanlış burda başlıyor Allah korusun büyükte konuşmamak lazım

0|1
    0|0
  • erkek kardeşin var ise oda sevgilinin annesini bafilesin de olay tam bir brezilya dizisine dönsün adsfdsfdfdsfsdfdf

0|0
    0|0
  • Hırsızın hiçmi suçu yok hikayesinde sen Nasrettin Hoca oluyorsun.

0|0
    0|0
  • evlenmeden hamile kalacak kadar kendini düşünmeyen kadını sevgilisi niye düşünsün ki, gider evlenir başkası ile

0|0
    1|0
  • Senin hatan cezanı çek

0|0
    0|0
    • Bir şerefsizin suçu.. nasıl hata olabilir... duygularla oynamak mantıklı ve haklı ve bu durum hata öylemi...ilginç bakış açısı

• Evlenmeden önce cinsel ilişkiye giren babam değil heralde sensin.

• sen de neden hamıle kalıyorsun.korunmamak senın sucun.

• Allah sabir versin, cok zor bir durum..Olmus biseyi konusmamak gerek ama burdan da diger kizlara belki bir ibret olur oyle evlenmeden kimseyle iliskiye girmeyin ortada kalma gibi boyle ihtimaller var..

0|0
    0|0
  • Evlenmenin kısa süreli olanıda mı varmış ?

Peki o kıza anlatmak derken, anlattın mı ona hamile olduğunu, o ne dedi-ne yaptı ?

0|0
    0|0
    • anlattım...beni dinledi birşeyler söyledi..saygısızlık yapılmadı karşılıklı...fakat ben tercih edilmeyen oldum...karşı taraf ne anlattı ne etti bilmiyorum...ama tek dediği karşı tarafın ''sen engel olamazsın biz evlenicez''

• O çocuğun o adamdan olduğunu DNA yolu ile kanıtlayıp, o insanı hapise attırabilirsin, o sana bunu yapıyosa sende ona acıma, test yaptır belgeleri al ve dava aç, sürünsün köpek !

• bencede kısasa kısas süründür sende

• En onemli konu hamile olmaniz gibi geldi bana. Hamileliginizin durumuna bagli olarak her sey degisir bence...

0|0
    0|0
  • sıkıntı diz boyu...Allah yardımcınız olsun...

0|0
    0|0
  • berbat bir durum:((

0|0
    0|0
  • işi zor o her kimse

0|0
    0|0
  • bu hastalığa halk literatürün de eb*nin ... ali samiyen sendromu deniyor geçmiş olsun =)

0|0
    0|0
  • üzücü..

.

0|0
    0|0
  • pipisini keserdim o kızın yerınde olsam::D

0|0
    0|0
  • vay beee bu anca tüark filminde olurdu sanırdım gercekmi bu olay? cinayet kokuyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sonucunu göremediğin ,görsende kalkamayacağın sonuçları olan işe kalkışmamak lazım.

1|0
    0|0
  • önce ye her haltı sonra hamileyim ortaada kaldım..

ya büyük konuşmak istemiyorum ama mantıksız mantıksız işler yapıp erkeklerin eline oyuncak ediyorsunuz kendinizi !

0|0
    0|0
  • ne serefsız bı adammıs yaa ahh be yavrum anlamadın mı oglann ne mal oldugunu bu seyler yasanmadan once

0|0
    0|0
  • ben olsam o adamı rezil ederim giderim evleneceği kişiye anlatırım hatta ailesine pislik adam

0|0
    0|0
  • hamileysen bunu o kız bilmeli ne karnındaki cocuğun nede kızıın günahı var..

0|0
    0|0
    • Öğrendi zaten...ama ne olursa olsun ortada kalan oldum...

• kızın ailesi bilsin bence herseyi... şunuda sölim seni sevmiyosada evlensende gene baskasına gidicektir o şerefsiz

• o seni hiç düşünmeden üzdüyse sende ona mutluluğu nasip etme bence kızın a,ilesine söyle en doğrusu bu

• sızın hatanızın bedelini o bebek çekicek..yazık ya nasıl bukadar basitlesti hersey..

0|0
    0|0
  • allah belasını versin bacım ne diyim olan sana olmuş ne yapcaskn simdi erçktn üzüldm snn adına :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...