Fenerbahçe Alper transferini sırf GS'yi geçtik onlardan daha iyiyiz havası vermek için yaptı.

böyle bir tranfere sizce ihtiyaçları varmıydı?bence yoktu fenerin orta sahasında zaten çok adam var.

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• yaw arkadaş dillendirmeyin bırakın onların çalışma şekli bizim işimize geliyor niye dillendirip bozmaya çalışıyorsunuz biz yarın yalçın ayhanla ilgilendiğimizi kap a bildircez fb alcak sonra taktik bu :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önlibero olarak 7 kişilik oyuncu kadrosu varken Alper'i almak, Galatasaray kıskançlığından başka bişey değildir.

0|0
    0|0
  • Adamlara bak ya.

0|0
    0|0
  • fenerin kadrosunda en çok şişkinlik olan yere sırf Galatasaraya inat diye dünyanın parasına alperi alıyorlar,aynen beşiktaşın elinden mehmet topuzu aldıkları gibi.

Tipik biz aziz zihniyeti işte...Ve fener taraftarıda ayran budalası gibi,''aa büyük başkanımız GS nin elinden futbolcuyu aldı''diye seviniyor,ağzı bir karış açık olarak :D

Şimdi anlıyormusunuz neden en çok GS şampiyonluğu gören fener başkanının aziz olduğunu? saf bunlar ya,yazık valla :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Aziz Yıldırım zannediyorki Alperi Galatasarayın elinden alarak pisiklojik gücü kendi tarafına geçirdiğini zannediyor ama Pisiklojik güç transferle alınmaz ,Sahada kupa kaldırarak alınır

0|1
    0|0
  • :) Zamanında Topuz'u da aynı bahane ile aldılar. Resmen kazık yediler. Bu sene Uefa'dan gelen tüm para Alper'e gitti diyebiliriz . Gökhan İnler yazın Youtube izleyin. Alper ancak onun ayakkabılarını siler. Başkandan Arda ve Gökhan İnler transferlerini bekliyorum açıkcası. Haldun görevde zaten :D

1|1
    0|0
  • Alper faydalı olur

0|0
    0|0
  • ticari düşünmek lazım 10 milyon euroya bile transfer etsen bu oyuncuyu 2 yıl sonra yurt dışına 15 mılyona yurt içine 20 milyona satarsın bence futbolun finans kısmına pek dikkat etmiyoruz aziz yıldırımın başarasıdır bence takdır ettim bir beşiktaşlı olarak kaptırdı ünal aysal bu oyuncuyu

0|0
    0|0
  • çok adam var diyorsunda gördük uefa yarı finalinde selçukla oynadık hani nerde çok adam sezon uzun artık takımlar 60 maç yapıyor bence az bile sakatlık cezalı oyuncular düşünülmeli sadece ilk 1 olarak düşünmeyin

0|1
    0|0
    • benfica maçında takımın yarısı sakat yarısı cezalı emrede oynayamıyodu öyle bir durum yıldı bir olur oda benfica maçına çattı.yoksa takımda en çok ortasaha var.

• demek ki olabiliyormuş o an kadroda alper olsaydı belkide turu geçecektik demek ki eksikmiş böyle bir adam seneye 5 yabancı olacak sahada bunuda düşünün orta sahaya oynayabilen bir yerli eklemek büyük avantaj yabancı kontejanını ne kadar azaltırsan okadar iyi

• asdasfhdfdg ahaha

• valla alper ile ilgili tek soru işareti, anadolu takımında bile maç seçmesi. bu kesin bir gerçek adam büyük maçlarda oynuyor diğer maçlar idare ediyor. profil olarak ilk geldiğinde 3-5 maç çok iyi oynayıp, yavaş yavaş düşen sonra da ara sıra iyi oynayan bir topçu olmasını bekliyorum.

galatasaraya gelse idi belki bu durumu kırabilirdi teknik heyet, ama fenerde bu iş alperin kendisine kalıyor bence. para olarak da çok yüksek değil bence zaten 4-5 ederdi, bu ortamda 6,5 normal

0|0
    0|0
  • Galatasaray 6 milyon Euro ya alacaktı fener 13 verdi hayırlı olsun bakalım ama şampiyonlar ligine katılamassa sıkıntı olabilir

1|0
    0|0
    • 6 milyon artı elmander+culio

• Beberuhi Elmander+Culio değil. 4.5 M + Elmander ya da 5.5 M civarı + Culio.. Ayakta-ölen bir Alper transferi ile altta kaldığımızı düşünüyorsan 2 sene üst üste şampiyonluğu aldığımıza göre siz alt-üst-çapraz-havada-karada anladı sen :)

• Ayakta Ölen adamın kuyruk acısı var kendisi boş bir adam olduğundan biraz sonra gizlenip yine Galatasaray hakkında sorular sormaya başlar Fenerbahçelilerin vizyonu bu işte Alper geldi diye seviniyorlar ama sevinmelerinin nedeni Alperin iyi oyuncu olduğundan değil sırf Galatasarayın elinden aldık diye seviniyorlar

• güzel kardeşim dediğin yanlış değil bu iş at yarısına döndü onun dısında uçuk bir fiyata kesinlikle sırf bu yüzden ..ama doğruya doğru o tarz bir oyuncuya ihtiyacımız var ..çünkü selçuk gidicek deniyo sezer vs de gidicek son benfika macında gördük ki okadarda çok seçenek yokmus ortasahada

0|0
    0|0
    • benfica maçında takımın yarısı sakat yarısı cezalı emrede oynayamıyodu öyle bir durum yıldı bir olur oda benfica maçına çattı.yoksa takımda en çok ortasaha var.

• orta saha çok var olmasına ama oyuna etki edebilen adam yok hele çif yönlü oynuyabilen tek emre var..sezer gidicek selçuk gidicek gitmesede bişey farketmez zatende topal tam ön libero tarzı.. geriyede pek adam kalmıyo 3 kulvar için daha geniş kadro ve sınır içinde türk gerek bu yüzden zaten doğru düzgün üç beş türk oyuncu böyle uçuk fiyatlara geliyo

• bunun inatla galatasaray'a çalımla bir ilgisinin oldugunu düşünmüyorum.

salih İstanbul gecelerine düşmezse gelecek vadediyor / alper de genç bu 2 sinin geleceğe yatırım amaclı kadroda tutuldugu fikrindeyim.

diğer ortasahalarımıza bakalım :

emre yas 35 üflesen sakatlanma ihtimali var .

mehmet topal keske hiç gelmeseydi hayal kırıklıgı.

mehmet topuz söyleycek soz bulamıyorum . rezalet.bir faydasını goremedim.

selçuk : allahın balı.selcugu fenerbahcede gordukce keşke kilo almasaydım garanti fenerde oynardım dıye dusunuyorum.

baroni: biraz daha pişmesi lazım.kafa var kullanırsa.

meireles : kaliteli bir oyuncu ama daha cok ön planda olmalı

stoch : yapabileceklerini 2 sezon once gosterdi,aykutla problemli oldugunu dusunuyorum

krasiç : lütfen git ve gelme cok üzdün bizi.

bu analizlerden sonra aklı selim her fenerli alperi takımda isteyecektir.

0|0
    0|0
  • Bi Alex eksik...

0|2
    0|0
  • neden ezikbahçe diyoruz işte bundan dolayı

1|1
    0|0
  • bence gs nin bile ihtiyacı yoktuki şişirdikçe şişirdiler yok melo dan daha iyi onun yerine oynatacaz felan diye gs li olartak çok sevindim zaten dehşet paraydı verilen fenere ikinci bir mehmet topuz olacak balon çıkacak oda

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Cristian'ı yollamayı planlıyor. Bu yüzden gerekli bir transfer.

Ayrıca Benfica maçında gördün. Selçuk'la oynamak zorunda kaldı Fener.

0|0
    0|0
  • İyi oldu Alperi almadığımız. Bir Galatasaraylı olarak çok sevindim gerçekten

0|0
    0|0
  • bencede haklısın.

0|1
    0|0
  • dostum ondan daha önemli bir şey var. 1 milyon Euro bile etmeyecek adamlar yabancı sınırlaması olduğu için 6 milyon ediyor.resmen karaborsaya dönüştü

0|1
    0|0
  • Mehmet Topal ve topuz'dan iyidir, Selçuktan iyidir..

Bence çok iyi bi' mevkii'ye hamle yapıldı.. bi' tanede yobo gibi bi' defans alırsak sonrası Allah Kerim..

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun Fenerbahçe geçen sezondan beri alperle ilgileniyor. fenerbahçenin ilgilendiği bir oyuncuya galatasaray el atmaya kalkıştı

0|0
    0|0
  • olm futboldan gram anladığın yok gelmişsin sorduğun soruya bak ergen. sence milyon dolarların döndüğü böyle büyük profesyonel kulüpler sırf onu bunu geçcez diye bir transfer yapar mı. yazdığın şeyi iki kere düşünerek yaz amele.

0|0
    0|0
  • cristian romaya gidiyor aykut kocaman eğer alperi takıma alışana kadar ilk 11de oynatırsa büyük iş yapar m.topuz gibi yaparsa sıkıntı

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle 2 orta saha oyuncusuyla yollar ayrılacak. mirelles kesinlikle gidecek onun için yapıldı bence mantıklı bir transfer. Salih ve alper fenerbahçenin gelecekteki orta sahası bence mantıklı yapılması.

0|0
    0|0
  • Bende öyle düşünüyorum

0|1
    0|0
  • fenerbahçe yine bir satlık daha aldı :)

0|1
    0|0
  • baroni gidiyor selçuk yetersiz bir adam emre sürekli sakatlık yaşıyor mehmet topalda yetersiz adam gibi 2 tane ortasha var elimizde meireles ve salih alper nokta atışıdır siz borsaya bildirirsiniz biz çubukluyu giydiririz.

0|0
    2|1
  • vay arkadaş ya nası koymuş alperi almamız ağlamayın tamam siz daha iyisini alırsınız:D

0|0
    0|0
  • kim kimi almış ne zikim yapmış umrumda değil. aldıysa hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak kesinlikle istemiyorum bu adamı takımda. Ama Galatasaray'ın bildirdiği bir futbolcuyu YİNE almak çok güzel bir duydu :D Emenike gelsin yeter bize.

0|0
    0|0
  • Birşeyi merak ediyorum,son fener eskişehir maçında,fener taraftarı maç boyu alpere ana-avrat sövmüşlerdi şimdi ne diyecekler acaba ?

alperinde mezhebi baya genişmiş bu arada,hatta şimdi diyorlar ki,fener taraftarının alperin annesine gösterdiği yakın ilgi,alperin son anda kıvırıp,feneri seçmesine sebep oldu...

Sorum size fenerli arkadaşlar,bu karekterdeki bir adamdan takmınıza gerçekten fayda geleceğine inanıyormusunuz?

1|2
    0|0
Yükleniyor...