7 den sonra yemek yemek?

Arkadaşlar ben çalışıyorum ve işten çıktıktan sonra spora gidiyorum yani ögle yemegi yiyorum ve spordan sonra da acıkmış oluyorum ama ben spordan çıkana kadar saat 9 oluyor ve ben 9 buçukta akşam yemeği yiyorum ama sebze salata çorba gibi şeyler ağır değil. Herkes diyoki 7 den sonra bişey yenmez filan bişey olr mu mecburum 7 de yiyemem akşam yemeği zaten 3 4 te öğlen yemeği yiyorum. s

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• senin yemeği ne zaman yediğin kaç öğün yediğinin hiç bir önemi yok sen gerekli kaloriyi al gerisini vücuduna bırak bir öğünde yemişsin 5 öğünde yemişsin fark etmiyor günlük kalorin ne senin? 2000 diyelim sen 1500 alırsan kilo verirsin düzenli bir şekilde 2500 alırsan kilo alırsın düzenli bir şekilde 2000 alırsan kilonda sabit kalırsın 3000 alırsan yağlanmaya başlarsın hızlı bir şekilde kilo alırsın 1000 alırsan sakatlanma veya bir hastalığın baş göstermesi bir ihtimal ve hızlı bir şekilde kilo verirsin belki yataklara düşersin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ye gitsin ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben saat 8 de 1.5 tabak pilav 250 gr et. Saat 11 de 3-4 dilim tam tahıllı ekmeğe fındık ezmesi sürüp yiyorum bişey olmuyor 😂

0|0
    0|0
  • Boşver herkesi ye gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben gece yarisindan sonra yiyorum, biseycik de olmuyor. Kilolar yerinde 😉😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...