Kaç ayda bu vücuda sahip olabilirim?

Bu hafta spor salonuna yazıldım ağırlıkla çalışıyorum önceden de evde kendim ağırlıksız karın çalışıyodum biraz etkisi olmuştu beslenmeme de dikkat ediyorum beslenme programım var boyum kısa 1.60 kilom 47-48 sizce kaç ay alır bu vücuda sahip olmam Kaç ayda bu vücuda sahip olabilirim?Kaç ayda bu vücuda sahip olabilirim?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• en az 6 ay aksatmadan spor yapmalısın tabi sadece sporla değil yemene içmenede dikkat etmelisin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Fiziğin bu kadar düzgün ve atletik olma yapisina sahip ise 6-12 ayda sıkı çalışma ile olursun yoksa bu resimdeki bayan ile kafa nakli yaparak ancak böyle olursunuz. :D

0|0
    0|0
  • Ay değil seneler bile alır kolay değil o kadar

0|1
    0|0
    • 3ay

Zaten yağ yok ben de o kadar almaz bence

• 3ay

Yağ olması sorun değil ki eminim vardır göbeğin yok diye yağ yok diye düşünme bu kadının tahmin ediyorum erkeklerle kadınlar aynı olmayabilir ama yağ oranı bence %5 civarı ki buna inmek çok zordur. Onu geçtim kas kütlesi eklemen lazım endomorfsan hadi neyse de ektomorfsan yandın. Yani yine sana ve vücut tipine bağlı olmakla birlikte 1 sene civarı diyorum

• 1-2 senede

0|0
    0|0
  • 2 yıl falan

0|0
    0|0
  • Bu ne yaaa boyle kadin mi olur travesti gibi

0|0
    0|0
  • 6 ile 8 ayda ulaşmaya başlarsın vücudun kalıplaşması beynin kabullenmesi en az 1 yıl sürer

0|0
    0|0
  • 2 yıl

0|0
    0|0
  • 1 yılı bulur

0|0
    0|0
  • 7 ayda mübarek

0|0
    0|0
  • ay değil yıl

0|0
    0|0
  • Biraz kadın gibi olun be abi. Bu ne herkes seri üretim gibi.

0|0
    0|0
  • o nasıl popo hey maşallah ahsha
    6 ayda yaparsın vücut müsaitse

0|0
    0|0
  • 1.5 yıl kolay değil

0|0
    0|0
  • bu biraz abartı bence. 🙄

0|0
    0|0
  • 6 ay düzenli

0|0
    0|0
  • Biraz beyninide geliştirsen olmaz mı?(iyiliğin için diyorum)

0|0
    0|0
    • 3ay

Okul zamanları günlük 5-6 saat çalışıyorum bilmediğin şey Hakkında konuşmasan olmaz mı? (İyiliğin için diyorum)

• 3ay

Ders çalışmak demek beyni çalıştırmak demek değildir araştırma felan yap başka işlerden yürü unutma bu günde 12 saat çalışanlar doktor felan olanlar bakan felan olmuyor veya filozof felan biraz alternatif işlerden yürü burası site arkadaşım git o zaman başka yere yaz haha

• 7 ay kadar sonra

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...