Alper Fenerbahçe'de, ne düşünüyorsunuz?

Günaydın spor sever arkadaşlarım. duymuşsunuzdurki alperi galatasaray KAP'a bildirmesine rağmen fenerbahçe yine galatasarayın elinden bir topçu kaptı. Neler düşünüyorsunuz?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Mesele Oyuncuyu KAP'a Bildirmekte değil, Mesele Oyuncuyu KAPabilmektedir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• METİN OKTAY "F.bahce bana 20 bin lira teklif ettiğinde Ben Galatasaray'la 8 bin liraya anlaştığımda mutluluktan uçuyordum"

SELÇUK İNAN "Parayı seçseydim Fenerbahçeye giderdim ama ben Galatasarayı yani futbolu seçtim.

Semih KAYA"Doktorlar, "hastaneden çıktıgında Fenerbahceli olacaksın anlaştık mı Dediginde, "O zaman hastaneden çıkmayayım "

AMBRABAT :''Eğer Galatasaray'da oynuyorsanız her gün Allah'a şükretmeniz gerek.''

Alper harika bir futbolcu.. Ama sadece futbolla bitmiyo karakterde gerekiyo .. Sevindim olmamasına bize layık bir futbolcu değilmiş.. !

7|6
    0|2
    • düşündüklerimi söylemiş bize gerek kalmamış gkfhşlklşfgh

• oo süper!

• Fenere yakışıyor zaten...

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Mesele Oyuncuyu KAP'a Bildirmekte değil, Mesele Oyuncuyu KAPabilmektedir..

0|9
    3|4
  • parayı veren düdüğü çalar

0|2
    1|1
  • Galatasaray : borsayada mı bildirmeyağğğ :D

0|3
    3|1
    • Robben'i falanda bildirsinler yaaa, Fenerde görmek isterim o oyuncuyu asşmkdlasdfag

• Abi Uçak biletleri çok artmış bizimkiler oraya buraya gitmek istemio o yüzden gs görüşüyo biz alıyoruz..

Koordine şart ^,^

• :DDD

• Alper iyi oyuncu ama Halil Ünal bizim başkana söz verip de para için sözünü yiyorsa ne yapabilirz. Oda onun karaktersizliğidir. Aynı hareketi Galatasaray yapsa vay ne kadar karaktersizsiniz yok şu bu.Bu saatten sonra Ünal Aysal'dan agresif transfer politikası bekliyorum. Sevindirici haber ise Haldun Üstünel'in tekrar göreve gelmesi...

1|2
    0|0
  • Alperi Fener alır Stochu Fener alır ama Kupayı Galatasaray alır sokun bunu kafanıza iyikinde almadık şu adamı adamın bonservisi neredeyse Sneijder kadar

0|1
    0|0
  • hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Galatasaray isteseydi gerçekten alperi alırdı ama alperde ruh yok bir kere selçuk fenere değil Galatasaraya geldi az parayla metin oktay 25 bin lira verdiği fenere değilde 8 bin lira verdiği Galatasaraya geldi bizim alper gibi emre gibi şerefsiz para için transfer olan oyunculara ihtiyacımızı yok

0|2
    0|0
  • yine ortada bir aziz yıldırım gerçeği var orası ayrı ama benim merak ettiğim geçen sene son anda vazgeçilen ..haberlere göre gs de oynamak istiyorum diyen ve sfb -e.şehir maçında ıslıklanan alper nasıl oynıyıcak bizim takımda.. ya da dünden beri çıkan haberlere göre fenerbahçeye nasıl evet dedi kararını değiştirdi..

(para söz konusu oldugunu düşünmüyorum ..fenerle gs arasında pek bir fark yok ucuk bir rakamda vermiyiceklerine göre )

0|0
    0|0
  • iyi oyuncu olabilirsin ama karekterli oyuncu olmazsın alper potuk

2|0
    0|1
  • nerde baksam gs ye transfer oldu diyolardı çok enteresan bir sonuç olmuş bu tr spor basını kaka yesin

0|0
    1|1
  • galatasaray'lılar Türkiye'nin bayern münihiyiz diyolardı dün,bayern münih almanyada bütün parlayan iyi oyuncuları alır peki türkiyede parlayan oyuncuları kim alır? tabiki fenerbahçe!1 anladınızmı gsliler türkiyenin bayerni kim ?

0|1
    3|2
  • Sorsan, ben profesyonel futbolcuyum der ruhsuz adam.

2|2
    0|1
  • Galatasarayın elinden kapmadı bence çünkü geçen sezondan beri alperle ilgileniliyordu galatasaray sonradan çıktı piyasaya

0|0
    0|0
  • Şükürler olsun ki böyle bir futbolcuya bu kadar para vermedik

2|1
    0|2
  • alırsa alsın mk hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Galatasaray misilleme yapmak için Volkanı transfer edip bize çalım atacakmış :))

0|0
    0|3
  • :) Aziz akıllı adam. Aldı adamı istifa diyen herkesi uyuttu. Dün görevi bıraksın diye anıranlar şimdi başkan alperi aldı diye kişniyor. Vizyon farkı nedir bilir misin ? Biri Kupa aldığına sevinir; diğeri kupa alanı yenene, ellerinden oyuncu kapmaya sevinir.. Devam etsinler bize oyuncu mu yok. Kayseri'den Topuz'u aldılar da ne oldu. Emin olun bu saatten sonra Galatasaray çok ciddi transferler yapacak ve sadece seyredeceksiniz... :)

0|3
    0|0
  • Eğlenmek istiyorsan face'de Alper Potuk galatasarayda fanpageyi takip et 17 bin beğeni ve mükemmel galatasaray yorumu .

Ardından Alper Potuğun Fenere transfer olması ve Galatasaraylı oyuncuların birden bire oyuncuyu kötülemeye başlaması. :D

Alper mükemmel transfer olucak diyenler şimdi melocu oldu.

Harbi iyi kapak koydu Aziz.

0|0
    2|3
    • Alper kötü futbolcu diyenlerde şimdi çok iyi oyuncu diyor ona ne diyeceksin :)

• fb alperi alsın Galatasaray naniyi ardayı gökhan inleri alsın ben razıyım hatta Gs ne kadar orta seviye topçu varsa hepsini bildirsin kap'a fb alsın onları bizim işimize daha çok gelir klasik fb politikası seviyorum aziz yıldırımı bu senenin şampiyonunu da belli ettiler yine Galatasaray fb başarıya değil mualefete odaklanmış bir şekilde devam ediyor seviyoruz azizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...