18 yaşındayım. Selülit yüzünden bunalıma girdim. Yardım?

Bir sene içinde baya bir selülit olustu. Ve 10 kilo civarı da kilo fazlam var. Diyetisyene başladım kilo vermeye başladım. Fakat yaz basindan beri bu selülitleri kafaya taka taka bunalıma girdim. Çok Üzgünüm biri bana yardım edebilir mi yaşama sevincim yok oldu resmen hiç birşey yapasim gelmiyor.

Güncellemeler:
3ay Squat etkili mi sizce?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• selülit herkes de var sadece sende yok her insanda var sen selülitlerinin az görünmesini istiyorsan kilonu ideal tutarsın vücudundaki yağ miktarına dikkat edersin kilonu ideal tutmak için kalori sayman gerekiyor günlük kalorin ne senin? 2000 diyelim sen 1500 alırsan kilo verirsin düzenli bir şekilde 2500 alırsan kilo alırsın düzenli bir şekilde 2000 alırsan kilonda sabit kalırsın 3000 alırsan yağlanmaya başlarsın hızlı bir şekilde kilo alırsın 1000 alırsan sakatlanma veya bir hastalığın baş göstermesi bir ihtimal ve hızlı bir şekilde kilo verirsin belki yataklara düşersin anlatabildimmi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kilolarini ver iyice verdikce azalir git gide. sonrada skilastirici kremler yaglar kullanirsin. ama spor yapki daha iyi olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Ygs ye hazirlandigim icin pek vaktim ve halim olmuyor. Ne gibi sporlar yapabilirim. Squat falan diyolar etkisi olur mu acaba

• 3ay

ilk once sivi cok tuket gunde 3 litre ic. eger ip atlaya biliyorsan cok yardimci oluyor. ve kosu, yuruyusde yapabilirsin. onun disinda Squatgirl'in squatlarini öneririm😉

Erkekler Ne Diyor 2

• sıkıntı yokk yokkk :)

0|0
    0|0
  • Oturarak kafaya takarsan hiçbirşey olmaz birşey yapıyorsanda zamana bırak hemen değişim gösteremez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yüzmeye falan başla. bisiklete başla. Üzülme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...