Vücutcular sorum size?

Beyler vucut gelistirmeye gidicem vucudumu ve istedigim vucudu koydum istedigim gibi olmasada ona yakin bir vucut olsa bana yeter boyum 1.73 kilom 73 bu vucuda ne kadar surede sahip olabilirm?
Vücutcular sorum size?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• aynı soruyu bir kadın arkadaş da sormuş kopyala yapıştır yapıyorum bir değişen yok
    genetiğine bağlı 1 ay 1 yıl 1 asır demek yanlış olur sen beslenmene uykuna dikkat edersen doğru egzersizleri yaparsan genetiğin iyiyse kısa zamanda kavuşursun elde edilemeyecek bir vücut değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• En iyimser şekilde 1 yıl oda söndüreceksin düzenli çalıştığını güzel diyet yaptığını farzederek diyorum bu arada facebook tan ve youtube den savaş cebeci yi takip et güzel tüyolar alabilirsin sen yeter ki iste daha iyisi bile olur

0|0
    0|0
  • Bu sporu makyajlama yapar gibi yapmak imkansız genetiğin uymayabilir tabi vücut yapını bilemeyiz belki 1.5 yıl belki 5 yıl

0|0
    0|0
  • öncelikle beslenmene ne kadar dikkat edebileceksin antremana ne sıklıkla gideceksin programın nasıl hepsini çok iyi ayarlarsan 6ay minimum

0|0
    0|0
    • 3ay

6 ayda imkansız değil mi

• 3ay

@TheUgly bro ben en iyi olasılık diyorum yapanlar var imkansız değil ama çok iyi bir program lazım ve beslenmen kusursuz olmalı suplementler aynı şekilde

• süre vermek çok saçma ama o eleman ne kadar sürede yapmış dersen en az 2 3 sene derim

0|0
    0|0
  • Min 1.5 yıl

0|0
    0|0
  • ukan sakirt

0|0
    0|0
  • YE BAS YE BAS düşünmeden spor yap

0|0
    0|0
  • 1 sene en fazla